Máte někdo zkušenost? Zajímalo by mě hlavně prostředí této kliniky apod. V srpnu jdu na septorhinoplastiku právě na Bulovku a mám hrozný stres z toho, jak tam budu dlouho, jaké to tam je a tak ... . Nemám ráda nemocniční prostředí, nedávno jsem byla na malé operaci, musela jsem být v nemocnici jednu noc a málem jsem zešílela...

arrow
Neprodává v Bazaru

To by mne také zajímalo,... protože předpokládám, že Bulovka bude mít smlouvy se ZP. A můžu se zeptat - jaké máš potíže? Na tu septorhinoplastiku tě poslal doktor, nebo to bylo tvoje rozhodnutí?

Reaguji na PíBí:
Ahoj, mám špatně průchodnou pravou nosní dírku, hůře se mi dýchá a často mám to místo, kde je ta vybočená přepážka, hodně podrážděné. Doporučil mi to ORL lékař, pokud nemáš doporučení od něj a schválení revizáka v pojišťovně, tak si to hradíš sama.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na jennynka001: Se mnou o tom mluvil doktor na ORL už před dvěma lety, nějak jsem to odsunula. Ptám se jen abych věděla co můžu čekat. Vybočenou přepážku nemám, ale mám prý dle doktora nos špatně průchodný, protože ho mám úzký. Ale to na ORL neoperují, musela bych jít na rhinoplastiku (kromě toho chci zbrousit i hrbolek na nosu). Myslela jsem, že si ji budu muset hradit celou, ale podle různých příspěvků tady na omlazení jsem zjistila, že by mi alespoň část mohla hradit ZP. S ORL doktorem to konkrétně budu ještě řešit. Momentálně jsem přihlášená do soutěže v medinelu o plastiku, ale mám málo hlasů, tak myslím, že nemám šanci. Uvidíme. Každopádně díky, bez takových příspěvků jako jsi měla ty bych to přes ZP ani nezkoušela, ale teď si říkám proč ne, když mám opravdu objektivní problémy pořádně dýchat.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ale jinak k té nemocnici. Sice jsem na Bulovce ležela naposledy asi před 5 lety, ale všichni tam byli moc milí a neměla jsem (až na jídlo, které bylo takové to typické jakoby z kantýny, což tedy zrovna nemusím) vůbec žádné výhrady. A to jsem si tam pár týdnů poležela. Tak snad budeš mít stejné dojmy. Každopádně hodně štěstí.

Reaguji na PíBí:
Děkuji moc. Mimochodem také jsem přihlášená do soutěže v Medinelu, ale kvůli jinému zákrorku tak přeji hodně štěstí

Reaguji na PíBí:
A myslím si, že ta soutěž se nebude vyhodnocovat na základě obdržených bodů, ale spíš podle posouzení lékaře podle zaslaných fotek, příběhu atd.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na jennynka001: Jestli chceš, můžeme si vzájemně přidat hlas. Když mi pošleš link, tak ti kliknu. Můj je: http://www.medinel.cz/soutez-o-plastickou-operaci/ detail/trapi-mne-velikost-a-tvar-nosu a kdybys mi ho dávala, tak prosím na pátou hvězdičku.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na jennynka001: No, já si to také myslím, popravdě jsem byla docela překvapená, že vůbec ty přihlášky dávali takhle veřejně, já jsem to při přihlašování nepostřehla. Jinak bych to napsala jinak... Každopádně mne alespoň na sebe ta klinika upozornila, takže pokud by mne nevybrali a já bych přesto o operaci uvažovala, tak je to jedna z možných variant. Jen se mi na jejich stránkách nepovedlo zjistit, jestli je možné platit po splátkách.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené