arrow
profile_image
lindus217
od 4. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj slečny a dámy,

jistě se zde mezi Váma najdou i takové, které fotí a točí erotiku.Nemyslím tím laciné porno nebo šílené fotky, ale myslím tím slečny které fotí třeba do Playboye.Poradí mi někdo slušnou agenturu, kde dávají dobrý honorář, je zde solidní jednání a materiál se třeba ještě nedostane do ČR?

arrow
profile_image
elle11
od 11. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych zkusila poslat něco do maximu tisknou tam i domácí fotky např: fotky mojí přítelkyně co tam posílají chlapy. Nebo je tam i rubrika, že se tam přihlásí dívka a oni jí třeba vyberou a nafotí s ní něco.

Tak za prvé bych upozornila, že styl playboy, maxim, ... není erotika, ale glamour, sexy fotky. Podle mých zkušeností, se nafotí s nějakou slečnou co má zájem série fotek a pokud si ji v redakci vyberou obdrží pak nějakou sumu. Ale žádnou astrologickou částku nečekej. Pokud nejsi celebrita notabene nejsi v zahraničí ale v Čechách.

arrow
profile_image
odonnell
od 16. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zrovna u Maxim / Playboy to fakt není o astronomických částkách, těží z toho, že jsou velký a známý. Bývalá přítelkyně pro Playboy fotila a "vydělala" si akorát nějaký hadry a šperky ) Zkus si ale vygooglit třeba jméno Martin Kinkal (nebo Kynkal, nejsem si jistej), ten nějaký takový fotky fotí a má dost kontaktů...

dej si do googlu erotické focení, agentury tam toho je

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené