arrow
Neprodává v Bazaru

Moc prosím o radu. Přítel bude mít narozeniny. Chci koupit dort, který je ale tvarohový a navrchu je ovoce zalité želé. Chtěla bych tam nechat vytisknout na jedlý papír fotky, které se ale na ovoce a ani na želé dát nesmí. Napadlo mě, že po obvodu dort potáhnu třeba marcipánem (nevim, asi se to k tomu vůbec nehodí) a ty fotky nalepim na ten marcipán.

Nechci to nějak zkazit. Nemáte některá nějaký nápad, jak bych to mohla udělat?

Děkuji za rady.

Co dát ovoce dovnitř dortu a dort potáhnout celý marcipánem? ale nevím, zda se k sobě tedy hodí ovoce,tvaroh a marcipán... to mi nějak nesedí....

arrow
Neprodává v Bazaru

Právě, nevím jak to provést. Mám na mysli nějaký takový: http://www.ovocnysvetozor.cz/products/ovocne-dorty ale s tvarohem nebo pudinkovým krémem....ovoce chci nechat udělat vystouplé....

arrow
profile_image
partys
od 8. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

rozhodně bych to už nepřeplácávala, je to sice dobrej nápad ale nehodí se to na to ani to nemáš kam umístit ...

Cituji partys: ozhodně bych to už nepřeplácávala

asi tak, buď kup tenhle tvarohovo-ovocnej a nebo pokud chceš fotky, tak zvol jinej styl dortu, ke kterému se ty fotky hodí, ne?

Takový dort bych teda marcipánem nepotahovala, chuťově se to k tomu nehodí, brr. Buď klasický dort, který lze potáhnout a fotky, nebo tvarohový s ovocem bez fotek.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já vím, jen to bylo jediný co mě napadlo. Nevím, zda existuje nějaká vychytávka, jak by se to dalo udělat, aby tam držely ty fotky. Marcipán bych tam taky nedávala, nehodí se to k tomu.
Chci asi bohužel spojit dvě věci, které jsou asi nereálné. Ovocný dort s tvarohem a k tomu fotky.... tak to budu muset vymyslet asi něco jiného....

A co dát příteli třeba ještě k tomu dortíku i např.čokoládu,nebo bonboniéru a na to dát tu fotku,jestli ji chceš mermomoci někam umístit?

arrow
profile_image
Maui
od 20. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Gabilka: nalep fotky na krabici šžč

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak asi to ukončím, protože nakonec si vybral různé kousky dortíků od Hájka a tu čokošku s fotkou už mám ve výrobě

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené