arrow
profile_image
ave123
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky .
Chci se zeptat , mám iPhone 11pro max , kdo ho má , tak určitě se mnou bude souhlasit , že přední kamera prostě fotí šíleně . Nemáte nějaké tipy nebo triky , jak s ním vyfotit pěknou selfie ? Nechci používat filtry . Nebo neexistuje nějaká aplikace přes kterou se dá fotit ? Třeba na instagramu se dá fotit a fotka vypadá jakž takž , ale nechci pořád fotit jen přes Instagram .
Díky za odpovědi

Moje vlastní zkušenosti:

Osvětlení
Nejdůležitější pro kvalitní selfie je správné osvětlení. Vyberte si místo s dostatkem světla, ideálně u okna nebo venku za slunečného dne. Pokud to není možné, můžete použít externí světlo, například selfie kruhové světlo.

Póza
Hrajte si s různými pózami, zkuste se otočit o 45 stupňů a kameru držet trochu výše než obvykle. Někdy menší změna pohledu může udělat velký rozdíl.

Zaostření
Zkontrolujte, zda je kamera ostřená na vašem obličeji, pokud není, klepněte na obrazovku tam, kde chcete, aby se ostřilo.

Kompozice
Zkuste hrát s kompozicí fotky, můžete se rozhlédnout po okolí a použít pozadí jako součást fotografie. Nebo si zkusit různé vzdálenosti a zorné úhly, aby fotka byla zajímavá.

Aplikace
Existuje mnoho aplikací, které vám mohou pomoci vylepšit selfie fotografie. Například aplikace Camera+ 2 nebo Halide Camera nabízejí rozmanité funkce, jako je manuální ostření, expozice, filtry a další.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené