arrow
profile_image
kdk80
od 8. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na 6svetla: ahoj máš je fakr suprově udělané,smím se zeptat jak vypadají prsena po vyjmutí implantátů?

Reaguji na sulawesi:
Ahoj, děkuji
Po vyjmutí jsem je měla obvazem stažené asi 2 tydny.Ze začatku jsem nemohla koukat do zrcadla Protože jsem nikdy prsa neměla a implantaty cca 1 rok, tak jsou vlastně uplně stejné jako před operací.Jen když si na ně sahám cítím žebra Byl to hrozný nezvyk zase nemít prsa V září bych měla jit na menší implantaty, ale říkám si.... , že takhle je mi vlastně skvěle.Už se bojím,bojím !

Reaguji na 6svetla: Jejda, koukala jsem ti do profilu a musela jsi zažít nehezké chvilky.. Já jsem teď přijela z Prahy, v pondělí jsem byla na opce a opravdu si neumím představit, že bych měla jít za 3 měsíce na reoperace a pak se s nimi rozloučit. Můžu se zeptat, co se stalo, že ti je pak zase vzal a musíš čekat rok na nové? Jestli ti to nevadí..klidně můžeš napsat i do zpráv, jestli je ti toto téma nepříjemné..

Reaguji na J. Martina: Taky jsem si nedovedla představit byt bez nich. Proto jsem stale chodila na operace a uklidnovala se, že už to vyjde Zřejmě moc velké implantaty. Stále mi vylézal ven z jizvy v rýze. Vždy po opce, když už mi bylo fajn, tak jsem šla pod kudlu.Tak jsem chtěla ty prsa zachránit ,že jsem važně nic nedělala.Stejně to nevyšlo. Po vyjmutí a celém tom pruběhu cca 1 rok jsem ležela.Návrat byl krutý.Ještě ted mi děla spousta věcí problém pamatuju si.... po probuzení po vyjmutí jsem se hrozně bála, že to nezvladnu! Cítila jsem hroznou ulevu ten balvan co me tížil byl pryč.

Reaguji na 6svetla: Teda, musíš být hodně silná osobnost, že jsi vydržela 4 reoperace za rok!! To já bych to asi vzdala po 2. reopce..a kolik jsi teda měla, že píšeš velké?? Kdysi jsi je měla v galérce, pamatuji si,, že jsem se dívala a moc se mi líbily.

Reaguji na 6svetla: Promiň, už jsem si to přečetla..ale to není zase tak šíleně velký imploš...to tady má hodně holek.. A jak postupoval dr..vrátil ti peníze? Nebo tě čeká zdarma za rok operace nová s menšími??

Reaguji na J. Martina: Děkuji, ale bylo to náročné na psychiku a to moc!Proto se bojím jit znovu do toho.Nechci zase prožívat to peklo zoufalství. Právě že 375 neni moc velký a holky mají i více.Doktor ktery je vyndal, říkal, že mám tak malo vlastní tkáně, že je nemohl zakrýt a tím se mi tlačil ven.Cítila jsem jak byl přelomený,pokrouceny a jizva byla rozjetá tak 3 -4 cm a byl videt implantat.Peníze mi nikdo nevratí a musím si jestě uhradit nove implantaty menší max 260 a pry mi zustane jestě vlastní tkán A ty jsi čerstvá prsatka? http://www.super.cz/158950-hruzny-pribeh-touhy-po- dokonalosti-britce-po-plasticke-operaci-vylezal-im plantat-ven-z-prsu.html

arrow
profile_image
I.K.
od 18. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Bardotka77: Ahoj, mohu se zeptat, zda-li jsou na omak hodně nepřirozená, případně jak to hodnotí chlapi? Děkuju

Reaguji na 6svetla: No tak to si teda myslím, že je to špatně zvolená velikost..to by měl snad dr. umět posoudit, kolik máš vlastní tkáně a jestli se ti tam vejdou.. Jj, ty fotky jsem viděla a moc jsem jim nevěnovala pozornost, říkala jsem si, kdo ví, kde byla, že ji tak zřídili...že tak dopadnou i holky u nás v renomované klinice od odborníka mě nenapadlo ve snu!! Nedivím se ti, že se ti do nich už nechce...po tom všem zase trnout a čekat...každopádně menší jsou celkově lepší pro klidnější průběh rekonvalescence. Já mám od pondělka 275 a jsem ráda, že mě nic od 3. dne nebolí...měla jsem krizi jen po vytažení drénů a jinak pohoda.

Reaguji na 6svetla:
Holky a nemůže to být taky tím, že prostě tvoje tělo ty implantáty nepřijme a snaží se je jakoby vypudit? Protože ta velikost mi nepřijde nijak přehnaně veliká...
Jsi fakt dobrá, že jsi to ustála!

Reaguji na 5Peta: To je taky možnost ,ale dělo se to jen na jednom prsu!Po prvni operaci zhruba po 3 mesíci jsem měla hmatny a vlnitý implantat v ryze.Tak řekl,že to opravíme.Pak za dva měsice to bylo mnohem horší a implantat lezl doslova ven jizvou! Dala jsem i fotky na Info chirurgie a většina řekla velký implantat.Mám noveho doktora a ten to řekl hned jak mě viděl Doktor se to snažil i vic sešít vice vrstev a jiný material,ale nic nepomohlo! Leda to zkusit bradavkou

Reaguji na 6svetla: a nemáš ty fotky někde? Že by jsi nám to ukázala? A jsi jako nějak extrém hubená? Protože já se za vyzáblinu rozhodně nepovažuju, ale dost lidí v okolí mě tak vidí, navíc hrudník mám úzkej, ale co se tu tak koukám, tak mi přijde, že je tu dost hubenych holek a mají vloženo kolem 350ml a úplně v pohodě...

Reaguji na 6svetla: a můžu se zeptat, k jakému dr jsi teď přešla?

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Holky vy mě strašíte! Jsem 3. den po operaci a po druhé bych to v tuto chvíli teda nezvládla. chjo, jsi fakt statečná Reaguji na 6svetla: . Hlavně at jsi spokojena a vše už bude v pořádku.

já sama mám teda cca 51kg, pod hrudníkem cca 68cm a mám 400ml a 425ml. zatím zafačované, tak nevím. ale když mě převazoval, tak šok se nekonal, tak snad se ani konat neubude. ale bolest hroznééééé!!I té psychické . tak snad bude jen líp.

Holky, vy co se chystáte-držím pěsti, at vám to vyjde a jste spokojené!!

arrow
profile_image
kivus
od 27. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Nicolletta: jéééé jsem zvědavá na fotečky

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené