arrow
profile_image
kutunka
od 20. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, co si o tom myslíte? Na lide.cz mě oslovil chlap, že mi nabízí práci fotomodelky. Prej se mu moc líbím a že mám velký prsa, tak to prej vypadá dobře v plavkách. Prej žadný porno nefotí, protože to j á bych za žádnou cenu nefotila. Chce poslat ňáký fotky ze všech stran a že se domluvíme na focení. Které by probíhalo někde v Praze a bylo by to testovací focení, kde by udělal book. Prej se bude fotit podle toho jak se připravím a co si vezmu za oblečení. A když pak budou zakázky, tak budem fotit dál.
Já mám strach z toho, že s ním budu na tom focení sama a bojím se aby to nebyl ňákej úchyl. Tak bych ráda věděla jestli jste už některá fotila a jak probíhalo první focení.

Tohle zní dost podezřele. Práci modelky nenabízí "chlapi", ale agentury. Rozhodně do toho nechoď!
Pokud se chceš stát modelkou, tak zavolej nebo napiš do zavedených modelingových agentur, a oni tě nasměrují a řeknou ti, co udělat. Pokud budou mít pocit, že je to nadějné, tak tě pozvou na casting. A pak se už o tebe postarají. Nechají ti vyrobit book, zajistí zakázky... Nebudeš se muset ničeho bát. Třeba tohle je dobrá agentura, zkus vyplnit dotazník a připojit pár fotek (většinou chtějí portrét a postavu v plavkách - nemusí to být profesionální fotky).
http://www.bohemiamodel.cz/html/index.php?lg=cz&vi ew=mail

Podívej se i sem, tohle jsou taky dobré agentury:

www.elitemodels.cz (klikni na "staň se modelkou" vpravo nahoře)
www.novamodels.cz/dotaznik.htm

arrow
profile_image
DanielaM
od 10. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já myslím, že není zas tak podezřelé, že to nabízí "chlap." Určitě bych ale byla obezřetná. Zkus si zadat jeho jméno do googlu, jestli třeba má alespoň nějaké stránky ohledně modelingu. Podle mě na případné focení nemusíš jít sama. Můžeš si vzít s sebou kamarádku nebo přítele, to by nemělo vadit.

arrow
profile_image
kristiana
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

a v případě, že bys to přece jen chtěla zkusit, tam ani náhodou nechoď sama. Prostě mu napiš, že si s sebou bereš přítele, kamaráda, tatínka, prostě někoho mužského pohlaví.

Cituji kutunka: Prej se bude fotit podle toho jak se připravím a co si vezmu za oblečení. A když pak budou zakázky, tak budem fotit dál.

No tak tohle teda rozhodně o profesionalitě dotyčného pána nevypovídá. Fotit se bude podle toho, co si slečna připraví a vezme za oblečení? To je vrchol amatérismu. A když pak budou zakázky, bude se fotit dál? Tím dotyčný myslí jako co? Klient si modelky vybírá z agentury, ne od fotografa...

Pokud by se tedy nejednalo o erotiku... tam si fotograf slečny shání sám, pak to dává většinou na net, a když je hodně přístupů (= jsou zakázky), tak slečnu kontaktuje a fotí znovu.

Jestli máš Kotulko pocit, že by ti něco životně důležitého uniklo, pokud bys tam nešla, tak prosím dodrž tyhle dvě věci:
1) vem si s sebou někoho - tatínka, bratra. Patnáctiletá kámoška nestačí
2) NIC NEPODEPISUJ! VŮBEC NIC!!

arrow
profile_image
kutunka
od 20. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No, sama bych tam určitě nešla. Tvrdí, že na první focení se mám připravit sama a přinést si věci. Prej fotí pro různé irské firmy. Dělaj stránky, reklamy časopisů atd. Udělá mi prej book zadarmo. Nevím co si o tom mám myslet.

I já jsem měla plno nabídek od chlapů, které se zdály podezřelé A vyřešila jsem to tak, že jsem s sebou vzala přítele, ze 3 mužů byl jeden opravdu podezřelý, nefotili jsme ani půl hodiny a řekl, že už musí na další schůzku, ostatní v pohodě... Každopádně kdyby Ti nafotil book zadarmo ( a jeho práce za něco stojí ), tak bych do toho šla....

Ale nějaký extra profík to asi nebude, ten by Ti neudělal book zadarmo... A hlavně by Ti asi řekl, co si máš vzít s sebou na sebe, jestli chce fotit spíš beauty nebo fashion.... Profík ví, co chce a nenechá to na Tobě...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem se také zaregistrovala do agentuty, ale pak mi volal dotyčný, že by se pro mě stavila a můžu s ním ject do Kolína za fotografem to jsem odmítala

arrow
profile_image
kutunka
od 20. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Prej pracuje pro firmu smartweb.Prej si můžu vzít sebou kamarádku nebo i mamku, ale žadný chlapy tam nechce! Nechce tam žádný žárlivý blby. První focení prej bude dlouhý, tak 10hodin. Musí mi prý všechno vysvětlit. Tak já teda nevím.

arrow
profile_image
kristiana
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji kutunka: Prej si můžu vzít sebou kamarádku nebo i mamku, ale žadný chlapy tam nechce! Nechce tam žádný žárlivý blby.

tak to už je hodně divný, Já myslím, že máš právo si vzít koho chceš a je to i pochopitelné, že na setkání s cizím chlapem nepůjdeš jen tak.... A navíc jestli napsal doslova "žárlivý blby" tak bych ho okamžitě odkázala do patřičných mezí...

arrow
profile_image
Sandyna_ mojeid
od 18. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

moderátorka

Proč tam nechce chlapy? Mě to přijde divný, pokud si sebou chci někoho pro jistotu vzít, tak si ho vezmu a nenechám si do toho kecat nějakým .... Pokud nepřežije "žárlivýho chlapa", tak to asi není profík ..

10hodin první focení ?? Tak to v tom případě zahrnuje i vizážistku a kadeřníka ne ? Jinak co by jako 10hodin chtěl fotit ? ))

Jinak to s těma chlapama se mi taky nezdá, možná je to typ, co si "rád šáhne" coby fotograf, tak možná kvůli tomuhle....

Cituji Sandyna_: Pokud nepřežije "žárlivýho chlapa", tak to asi není profík ..

Přesně tak, já jsem vždy oznámila - beru s sebou přítele a nikdo neřekl ani slovo....

10 hodin? panebože to by těžko vydržela i profi modelína a přesně jak říkají holky nic NEPODEPISOVAT! A NECHODIT TAM SAMA!!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené