arrow
profile_image
Adel033
od 5. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je lepší studovat fyzioterapii a nebo všeobecnou zdravotní sestřičku? Jaký obor je pak lépe uplatněn? Děkuji za odpověď

arrow
profile_image
Valetta
od 25. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Určitě sestra Co se týká jak uplatnění, tak finančního ohodnocení.

arrow
Neprodává v Bazaru

Také bych šla do sestry. Sice se ze začátku nevyhneš té špinavé práci, ale alespoň se můžeš někam posunout (staniční vrchní sestra) u fyzioterapeuta ne, sice můžeš dělat na sebe, ale nevím jak se tím dá dobře uživit. Po Bc. můžeš na Mgr. u obou,ale zatímco Mgr. v ošetřovatelství je na každé větší univerzitě,tak Mgr. fyzioterapie jsou jen 2 v republice a je tam dost narváno.

Já myslím, že je lepší fyzioterapie. Spoustu lidí má dneska problémy se zády a za masáže a tak jsou schopni slušně zaplatit. Můžeš dělat jako zaměstnanec i na sebe.

Tenhle obor bych si ale zvolila jen pokud bych k němu měla vztah (vztah ke sportu, k lidem, chtít tu práci dělat). Je to dost úzké zaměření a těžko bys pak hledala práci někde jinde. Jo a je to docela těžký obor.

Trochu jsem o tomto oboru uvažovala (vztah ke sportu), ale nějak jsem si nedovedla představit potom pracovat s těmi starými nemocnými lidmi, takže jsem to vzdala.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené