Reaguji na Adluna: děkuji. Už regeneruji. Dávám balzámky i masky (jak domácí - vaječnou masku a jogurtovou tak kupovanou od Garnier Fructis) a už se to lepší. Myslím, že kuřátkovou žluť či zrz (byť čistě jen po odbarvovači na koncích vlasů sem tam červený nádech byl) nemám hlavně kvůli tomu, že to bylo na přírodní vlasy. A ještě jsem zkoušela na jednom pramínku jak to bude chytat, což je vidět na té první fotce kde mám jinak vlasy přírodní (kdyby byl pramínek červený asi bych se neodvážila )

Tak takhle to vypadá po dvou týdnech regenerace.

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na zkousimcosedaaneda: chytlo ti to celkově docela světlé, což se divím, ale asi nemas tak tmavy vlastni pigment, což je dobrý, když chceš být blond Vubec by mě ale nenapadlo, že mas na hlavě 8.1 Moje znama si ji nechala udelat pred mesicem v salonu, mela to krasne popelave plavé a ted to ma do zrz.. stejny problem jsem měla ja.

No je možné, že v 35 už budu mít méně pigmentu ...to bude ono stárnu, začínám šedivět hurá nebudu muset používat odbarvovače a silver šampony

Protože už jsem měla odrosty řekla jsem si, že teda tentokrát zkusím kadeřnici když se pořád říká jak se musí tam jinak to nejde. Kadeřnice mě ostříhala, což jsem chtěla a pak jsem chtěla popelavou blond dala mi Matrix 10AV a skončila jsem né tak jak bych si představovala (sice se to ostatním také líbilo, ale né mě - více do žluta - takže jsem se nabarvila doma opět svou oblíbenou garnier 8.1. a tentokrát to chytlo tmavší a mám co jsem chtěla. První obrázek garnier 8.1. další dva matrix 10AV (druhý obrázek je 10AV už se silver šamponem 3 je bez silveru když jsem jela od kadeřnice a tam ty žluté tony ještě jsou vidět).

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na zkousimcosedaaneda: ju, koukám že ba blond to chytlo přesně jako je to na krabičcce, tzn šedo-béžově. Osobně se mi líbí hodně i varianta blond s tim silverem, ovšem chtit po kadeřnici popelavou blond a odcházet s tím žlutým -viz třetí fotka, tak to je na vrácení výučního listu! Bud řeknu, že to nepujde, připadně ti sama mela dat nějaky přeliv už ona a ne že si to budes muset dobarvovat doma sama, chjo..

Reaguji na Adluna: Byla jsem překvapená, že to chytlo do žluta už i na těch odrostech co byly předtím barvené a už dostatečně zesvětlené u odrostů u hlavy by mi to ani tak nevadilo a celkem bych to u své tmavé barvy i chápala. Ale na druhou stranu zase musím říct, že jinak se to všem líbilo když jsem od kadeřnice přišla jak barva tak střih. A já jsem byla spokojená s tím jak mi to ostříhala i když jsem si to pak přečesala sama podle sebe. Ale prostě barvička byť se všem líbila a se silverem to pak bylo lepší tak nebyla ta, ve které se cítím dobře já. Ale Garnier 8.1. pomohla takže v poho, příště se zase nechám akorát ostříhat a barvení si nechám na doma. Ale myslím, že výučák bych té kadeřnici nebrala to myslím, že už jsem v životě zažila daleko horší pizdilky. Od této když jsem odešla tak se to lidem i líbilo a chválili a nevypadalo to že to říkají jako milosrdnou lež .

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené