arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ani A tím primerem to nemůže být? Že je moc agresivní. Vůbec by se neměl dostat na kůžičku, možná bude problém v tom. Pokud si třeba piluješ nehty, nechtěně si lehce obrousíš kůži okolo nehtu a jak se tam dostane primer, může to dělat neplechu. Jinak mě nic jiného nenapadá.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

aimek
a to jsem nasbírala an netu spoustu krásných nehtů, které bych chtěla obšlehnout,
Nechceš mi nějaké poslat na mejl? Já taky občas sbírám inspiraci, jenže se mi málokdy něco líbí.

tak dnesšní tvorba--vše odstíny do fialkovo růžova,na palcích a malíčkách je tamvší fialková ,na ukazováčku a prsteníčku je růžovofialová a na prostředníku je světle růžová--fotka trochu barevně zkresluje

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dirtyangel Jo, pošlu.

arrow
Neprodává v Bazaru

aimek
Děkuji..tak radši jo teda,koupim jednotlivě..můžu se ještě optat jaký je rozdíl v gelech-jednofázový,dvoufázový,trojfázový??je toho tolik a já sem jak alenka v říši divů..napsala sem kámošce co mi dělá nehty v salonu zda mi napíše seznam těch věcí a firmy od kterých to má,protože s gelem,nehty a bílým gelem na francii sem spokojená,tak koupim asi s čim mi to dělá ona..ještě se optám bez umělýho nehtem gelový nehty nejdou že?gel by se zlomil že?nebo jak to řešíte aby se mohlo stále jen doplnovat..to asi nejde..dík za radya jak tu píšete že vám gel praská,co to?to neznám,můj gel je pružný a je jak guma,takže pokud si naštípnu nehet nejde celý ale drží dál dokud ho nesloupnu protože to pruží..což teda ocenuju..

arrow
Neprodává v Bazaru

efik10
zkoušela jsi, či někdo jiný, i nějaké gely z www.rpnail.cz?
nene ještě né a nelákají mě,jezdím tam jen na laky a sem tam pro nějakou drobnost na zdobení když jedu jednou za měsíc kolem víš.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

spachmanka Podle mě jsou lepší jednofázové, můžeš s ním rovnou modelovat a nepotřebuješ lesk, protože jsou lesklé samy o sobě.
Pokud nechceš používat tipy (umělé nehty), nemůsíš. Můžeš prodloužit nehty na šablonky. Gel je pevný a mně osobně drří líp, než když použiju tip.
To jsem ještě neslyšela o gelech, co by pružilx. Z toho jsem pochopila, že ten tvůj je jako guma (to znám jen, když je gel špatně vytvrzený). Pak řekni, co to je za značku gelů, fakt by mě to zajímalo.
A jak si sloupněš gel? Zo ti na nehtu nedrží? Normálně bys ho sloupnout neměla...
A stákle doplňovat můžeš, pokud máš na mysli, že bys potahovala tvůj dlouhý nehet. Ale je problém, protože se vlastní nehty někdy stáčí směrem dolů. Já osobně to nemám ráda, je míňn práce, když čas od času sundám nehty, když jsou moje hodně dlouhé, a udělám je komplet nové buď na tipy nebo šablony. Pak jsou tenčí a nekroutí se.

arrow
Neprodává v Bazaru

přihodím dnešní výtvor kamarádce..potažení gelem přírodní nehtíky....jen mě mrzí,že jsem se nestrefila do šířky francie a to razítko mi pak přesně nesedlo

arrow
Neprodává v Bazaru

arrow
Neprodává v Bazaru

efik10
děkuji,no né jsem tu šířku neodhadla a tak to vypadá takto,a zkrátit se mi to už nechtělo,no spíš neměla čas.Tak příště...
Jo a nemáš za co děkovat,poradím ráda

arrow
Neprodává v Bazaru

Maci77
Maci77
vypadají krásně,šikulka

arrow
Neprodává v Bazaru

Maci77
jsou DOKONALÉ!!!! tak nekoukej na něco co ani nevidim!!! bombice

Avi a Dirtyangel taky,fakt je máte super

já budu dělat doplnko sobě v sobo,tak pak hodim foto,ale vůbec nevim cojen vím,že něco s růžovou francií,poradtě babyjednoduchý zdobení k nehtíkům,kuju

arrow
Neprodává v Bazaru

Radunča
děkuji,jako mě se líbí ten efekt,proto jsem to tu dala,ale nejsou ťip ťop!

arrow
Neprodává v Bazaru

Dirtyangel
mě se líbí ty tvoje,ty jsou čačíííííí

arrow
profile_image
aiwi
od 2. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dirtyangel
a hned za chvíli jsem si palec parádně narazila o dveře. jen jsem cítila jak to zavibrovalo a ??? NIC! nehet ani neprasknul, prostě bomba.
máš nádherné nehtíky! děláš je podruhé a jako profík! můžu se zeptat jaké používáš gely, že tak dobře drží?

Maci77
wow to jsi dělala ty? vypadají perfektně!!
a mě to jde s neoriginál konad destičkami dobře ale nechci špatně radit..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené