arrow
profile_image
tterezka11
od 29. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Atanera
Kde máme fotečku k pokochání?

tterezka11
Kde máme fotečku k pokochání?
tak to se budu snažit napravit

arrow
profile_image
tterezka11
od 29. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

gabis
V pořádkuHezkou zábavu!

arrow
Neprodává v Bazaru

tak jsem absolvovala školení od firmy expa-nails a bylo to naprosto žůžovní,sešly jsme se tam v malém počtu,takže jsme si dokonale vyměnily názory a rady a i ty jejich výrobky jsou supr.Zkoušela jsem si calciový gel a je teda vynikajícíí a taky ten nehtový meke up na francii je perfektní.Jen můj problém je pořád s odchlypama.. to je moje noční můůůra!!Fákt nevím co dělám špatně!!

arrow
profile_image
gabis
od 6. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tak teď v tom mám zase pěknej guláš. A včera mi Terezka tak hezky poradila. Myślela jsem, že se ty přípravky nemají míchat - teda jako značky

arrow
Neprodává v Bazaru

gabis
nemají míchat
bohužel některá značka má lepší to nebo ono, např. Orly má také UV liquid, ale žloutne, BL má také UV liquid, ale jejich pudr zase není tak čirý atd.atd.

Tak, téma Gelové nehty a řeší se tu akrylky

Bych chtěla si tooo.... noo.. dělat sama doma gelovky... myslím že mi to půjde, ALE!
Pročetla jsem celé tohle vlákno, ale nikde nenašla co je to ten stresovej bod, to Cčko nebo jak se to modeluje, co to je vůbec?
A gely? Vyzkoušela jsem 4 nehtařky a vždy se mi ten gel odchlipoval, holky, čím to je? To má blbý nehty nebo co?!
A ty gely.. kdo se v tom má vyznat??

štětce, zdobení, gilotinu, tipy, ... to joo, primer.... ale GELY? Mami...kdo poradí? Ty z expa jsou docela "mastné" nějaký jiný tip?

arrow
profile_image
maybe
od 31. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahojky taky už dluho uvažuju o gelových nechtech nějak jsem to tady prolouskala i na jiných fórech a něco jsem z toho snad pochytila

Kamculenka : co jsem tak pochopila tak to C , tak by jse měl nanášet gel, mělo by to vypadat tako kdyby jsi na nehtu měla rozpůlenou mandli...vlastně ono ti to ten nehet zpevní a to C je tam sand kvůli pnutí.
Jinak já si pořídím asi gel z expa-nail ...acrygel používá ho moje nehtařka a neměla jsem s nehty nikdy problémy drží, žádné odchlipy

maybe
heeej díky, ale já furt nevím kde co jaké C nebo jaká mandle?! Přece když mám hranatý tvar nehtu, nebudu (vlastního - palec) nebudu ho přece řezat, aby vypadal jinak?! nebo já fakt nevim kde a jak a co...

A acrygel je akryl zapékající se v lampě či co? To jsem nějak nepochňapila...

kamculenka
já si taky začala dělat nehtíky sama doma a nejhorší bylo se v tom vyznat. co koupit aby to k sobě pasovalo atd. Teď snad už mám vše jak má být. To "C" je jako když rozpůlíš mandli a dáš ji podélně na nehet. Ten by měl mít takový to tvar, ale mně se to nelíbí a nedělám si to a ani nehtařka co jsem k ní chodila tak to tak nedělala. Gel používám od Lionu, není taky zrovna levný, ale ani nejdražší. Koupila jsem všude něco a celkem mě to vyšlo na 4 500,-. Docela velká suma, ale nemusím delší dobu nic kupovat, tedy pokud nebudu chtít mít pokaždé jinou barvu francie, pořídila jsem si jen bílou a ještě mě láká černá.

Atanera
No já nad tím taky právě přemýšlím...
Jo to je to C.... no tak to se mi na nehtech vůbec nelíbí vypadá to divně, ani jedna moje nehtařka (4) to nedělaly a dělat to doma nebudu ani já... vypadá to pak fakt divně.

Já si včera objednávala lampi z AUKRA 4 zářivkovou za 744,-Kč... nějaká paní jich nabízela 100ks, tak jsem si jednu vzala, je to prý i na výměny, tak uvidíme.
Na gel jsem se koukala na enii nails, ale uvidíme, fakt se v tom nevyznám... Jo a musím mít i BOND a PRIMER nebo jen primer??

Ale kde sehnat a jaké - gely, štětce (4 a 6), gilotinu, postupem času přejdu na barevné gelyna špičky francií, teď si budu vše dělat lakem...

Holky, chci se zeptat, jde lak zapéct pod gel??? Moje nehtařka mi řekla že to nezkoušela, tak že neví, jak to vidíte???

kamculenka
Ale kde sehnat a jaké - gely, štětce (4 a 6), gilotinu, postupem času přejdu na barevné gelyna špičky francií, teď si budu vše dělat lakem...
můžu ti dát nějaké odkazy kde se dá co sehnat a ty si to musíš projet. Někde je levné to, jinde zase něco jiného. Štětce mám 3 a jednu kuličku, ta je na francii, moc dobře se s ní maluje. Tipy jsem si koupila v Pardubích v boxu 200ks, to mi stačí a za dobrou cenu. Ptala jsem se nehtařky kde je kupuje, ty mi držely a vyhovoval mi i tvar. Levnou gilotinu jsem koupila tam co gel a Primer zase na jiných stránkách. Nejhorší bylo to dát do kupy. Troubu mám polskou, to ty budeš mít asi taky, je dobrá.

Moc radit nemůžu, jsem v tomto začátečník a taky sem chodím na rady.

arrow
Neprodává v Bazaru

kamculenka
enii nails
kamculenka

doporučuji....co používám jejich gely tak se odchlipují jen minimalně fakt dobre drží ...používam od nich pruhledný original jednofazový.

MarieT
Nějak jsem nenašla kterej to tam je...? Můžeš mi hodit link, prosím??

Atanera
A nejde nějak koupit na jedné stránce všechno??
Fakt nevim kterej gel Chjoooo je jich tolik

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené