katka76
ty nehtíky jsou nádherné. Čím jsi dělala tu kytičku - hlavně čím si dělala to zlaté kolem - vypadá krásně.

...

:-)

:-)

:-D

jj
Holky jste šikulky,všechny moc chválím 
Jechulinka
Radunča
holky nevíte kde najdu na modeláži,jak dlouho ty akce trvají...jsem asi slepá jestli to tam je napíísankované!!Jšn přidám moji zkušenost s barevnými gely,už jsme o tom tady debatily,že jsou řídké a svévolně tečou z kelímků ven,a glitrový si nekupujte,máte lepší si glitry doma smíchat s gelem který používáte a ušetříte
,tak uvidíte jak budete spokojené 
Ahoj holky,
teda zase další úchvatný nehtíky...
Jane dee, krásný, něco podobného mám také v plánu 
Piskvorka, taky parádní, jemnoučké 
Rozarka1, taky moooc hezký, takové jsem měla podobné své první, akorát ten tvar, jsem na hranatější

Maci77, já si právě dělám objednávku na modeláži a ted teda nevím, jak s těmi barev. gely...
pracuje se s nima jak? a stačí jedna vrstva? a barevně odpovídají?
Jinak jsem taky koukala jak dlouho trvá akce, ale marně, taky jsem to nenašla.
Ahoj holky, všem děkuji za pochvalu a posílám dnešní hotové nehtíky, kritizujte, vím že to není ještě úplně v pořádku, ale snažím se se zlepšovat.
Mám dotaz, nějak jsem se ztratila, jaký je vlastně názor na ty barevné gely z modeláže?Hned bych si taky koupila. Jo a koupila jsem si ten lak na razítka Konad, je úplně super (děkuji za radu janca85)

16_1a.jpg

16_1b.jpg
ta modrá je lak? hezká čistá práce, jen bych ještě zpilovala malíček a prsteníček na levé ruce (zarovnala) a budou uplně dokonalé
katka76
jo a prosímtě jaký máš bílý gel? už jsem jak nemocná, pořád se dokola ptám na bílý gel

katka76jak píšeJochenka,zrovna ten zvětšený nehet bych taky zpilovala-rozšiřuje se ti,jinak jsou![]()
A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.