arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Potřebuji koupit na ebay obnošenou krokodýlí kabelku. Chci se zeptat na Global Shipping Program, kdy Import Charges zaplatím hned při placení za kabelku. Znamná to, že už potom to nepůjde přes naši celnici a je to vše a hotovo?
S našimi celníky je velmi špatná komunikace a krokodýlí věci jsou tuším nepovoleé.
Děkuji za každou radu!

Krokodýlí věci jsou zakázané, ale na druhé straně, pokud je kabelka používaná a tedy na ní nebude žádná visačka, tak pochybuji, že by někdo zkoumal, z čeho je kabelka vyrobena. Pokud tedy věříš prodejci, že kabelka je pravá, možná by nebylo od věci napsat mu a domluvit se, jestli by ti nemohl případnou fakturu, doklad o koupi, apod. poslat osobitně dopisem a kabelku poslat běžnou zásilkou bez udání ceny. Záleží taky odkud balík půjde. Já žiju v Norsku ( = mimo EU ) a pokud se chci vyhnout placení vydatných dovozních poplatků, tak to řeším tak, jak je napsáno výše, tak jsem koupila třeba ručně vázaný koberec, clo by mne vyšlo málem na sto eur

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kabelka pravá je, je z USA. Právě hned platíš i import charges, tak jsem pochopila, že už nic více neplatíš a přijde Ti to rychle. K čemu jinému by to jinak sloužilo? Nejde mi o šetření peněz, jenom aby se nechytiĺi toho starého krokodýla a balék vrátili. Jinak kabelky Nancy Gonzalez se normálně prodávají v EU, tak nechápu ten zákaz.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené