Sakra, neděste mě, že vás to nebaví, nebo že to ztrácí šťávu já jsem u 12 dílu 1. série , a doufám, že to bude jen a jen lepší!

Reaguji na Felmay: Neboj, do 4. série je to super! Teda mně se to líbilo do 4. série, ale záleží, jak pro koho

Reaguji na vercik:
Mě teda 5. série furt baví a móda se mi taky moc moc líbí. Akorát mě tam strašně se-re Liz Hurley, taková puma hrozně mě rozčiluje její hlas a její přízvuk

arrow
profile_image
Clementine
od 2. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Přesně! Taky jsem si všimla. Dříve byli postavy převlečené snad na každou scénu jinak. Teď je to hrozný, všimla jsem si toho když šla Blair i Serena na tu Danovu křest knihy v oblečení ve kterém byly snad celej díl.. nechápu to. A pochybuju že seriál dostatečně nevydělává aby si dovolili je převlékat častěji.

arrow
profile_image
Clementine
od 2. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Dasule: ta Liz mi tam taky nesedí. Vůbec.

arrow
profile_image
hrabosska
od 13. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mě to pořád strašně baví A k té Liz se přidávám, vůbec se mi tam nelíbí. A hlavně se mi na ní něco nezdá vzhledově, ale pořád nevím co, nemá nějaká široká (nebo taková jakoby zvednutá ) ramena?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Peg: To já se sice taky nemůžu každý týden dočkat nové epizody ale prostě už to není, co to bývalo.
A ani Chuck už nemá ten sex-appel (nevím jak se píše) co míval a kdy sem v každé jeho scéně div nesežrala monitor .

prosím holky kde se díváte na tu 5.sérii? díky

arrow
profile_image
cutie7
od 24. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lady-Elle: d strašně baví A k té Liz se přidávám, vůbec se mi tam nelíbí. A hlavně se mi na ní něco nezdá vzhledově, ale pořád nevím co, nemá nějaká široká (nebo taková jakoby zvednutá ) ramena?

www.ulozto.sk / www.ulozto.cz

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji free-heart: div nesežrala monitor

tak tento stav u me přetrvává..akorát je proste takový..hodnější no...Jáí nevím..me se zas líbí že je tam změna ..asi záleží na každém..Ale me to přijde super..Nesnašela jsem vanessu a ta je pryč,takže jsem spokojená..

Reaguji na Clementine: Jo! Liz! Bože, ta mě tam tak s.e.r.e Strašný! Pomalu ji nerozumím ani slovo, je pěkná, to jo, ale jak to mluví?

Liz je totálně vyp.atlaná. Já Gossip sleduju pravidelně na kinotip.cz a baví mě pořád stejně, ještě se mi nestalo, že bych se nudila. Ale s tím oblečením s vámi souhlasím, už je tak často nepřevlékají, což je škoda. Dřív to byla vyloženě reklama na šaty, teď už je to jen o jejich problémech.

arrow
profile_image
tecerna
od 8. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě to tedy baví pořád a ani nikdy nepřestane! ale máš pravdu, to oblečení mi připadá někdy vážně strašné (hlavně u Blair - měla takový elegantní styl, ale ted jsou to vyloženě hrozné věci), ale i ostatní na tom nejsou o moc lépe.. Kdysi u prvních serií jsem jim to oblečení skoro záviděla

Cituji free-heart: A ani Chuck už nemá ten sex-appel (nevím jak se píše) co míval a kdy sem v každé jeho scéně div

Jo? U mě je to teda naopak, s tou jeho "změnou" ho ještě víc žeru Je rozkošnej. Taky už mě napadlo¨a všimla jsem si, že mají holky za díl méně outfitů, na jednu stranu mě to štve, ale pokud se mi model líbí, jsem ráda, že si ho můžu pořádně prohlídnout. Nemohla jsem spustit oči ze Sereny modelu z posledního dílu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak Chuck měl má a podle mě i vždycky mít bude něco do sebe.
Možná je to tím, že já jsem na ty BadGuy a to už Chuck teďka není. Ale musím uznat, že pořád je "hot" než třeba Dan, který se mi mimochodem už od 1. serie do GG nehodí.
Ale abych se dostala zpátky k oblečení Tak Ty Sereny šaty jsou užasné! No Ivy/Charlie má občas taky pěkný oblečení a Blair mně příjde, že změnila styl oblékání na mírně těhotenské věci(bříško ještě poříád není vidět).
No a Dan, Nate a Chuck se oblékají pořád stejně. Jo jinak mi ještě chybí Chuckova šála z 1. a 2. série. Ale je pravda, že k novému Chuck(u) se to nehodí. a Blair čelenky. Ty jsem jí vždycky záviděla

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené