Ahoj holky,

bohužel jsem byla donucena hledat si nového gynekologa. Doteď jsem chodila k MUDr. Přívarové a už mi došla trpělivost. Na moje polycystické vaječníky je podle ní jediné řešení antikoncepce a když po dvakrát po sobě vyšla pozitivní cytologie (biopsie to vyloučila), tak mi nutila každou návštěvu očkování proti rakovině děložního čípku. Když jsem jí dnes jasně řekla, že očkovat nechci, tak najednou z milé paní doktorky byla nas*aná lékařka co mi řekla do očí že je jisté, že jí dostanu. Absolutně jí nezajímal můj názor. Proto jsem se rozhodla, že změním gynekoložku.

Moje otázka tedy zní: Neznáte gynekologa/gynekoložku v Brně co mi nebude nutit hormonální antikoncepci a očkování proti HPV? Byla bych ráda, pokud by se zajímala i o bylinky a neviděl/a řešení jen v hormonech ale není to podmínka.

Děkuji!

arrow
profile_image
Teresita
od 24. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, myslím, že by ti mohla vyhovovat MUDr. Kutálková (Gyn. centrum Šárka - nebo tak nejak, Vranovská), jen netuším, zda bere nové pacientky.

arrow
profile_image
Guernica
od 1. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

MUDr. Krouželová, co ordinuje na Orlí. Je naprosto úžasná, přešla jsem k ní od doktora, který mi nevyhovoval, a postupně k ní přešly i moje máma (hned s ní začala řešit problém s cystou, který původní gynekolog nechával být) a moje sestra. Je velice milá, dokonce při návštěvě dostanete i bonbon
Když jsem v září vysadila HA a oznámila jí to, jen kývla hlavou a nijak to neřešila. Po pár měsících jsem tam byla znovu s tím, že na menses čekám třeba 3 měsíce. Řekla mi, že mi může dát buď vyvolávačku, nebo vymyslíme jiné řešení. Vyvolávačku jsem nechtěla, a tak mi na lístek napsala možná homeopatika, čínské bylinky, kontryhelový čaj...Máma se sestrou si ji taky moc chválí.
Ale popravdě, nevím jestli ještě nabírá.

arrow
profile_image
karkulinka
od 23. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, absolutně "nehormonální" je MUDr. Xenie Preiningerová, bohužel není přímo z Brna, ale z Jaroměřic nad Rokytnou - cca 75 km. V budově, kde ordinuje je i lékárna, kde ani žádné hormonální tablety nejsou k dostání....

arrow
profile_image
Bavettka
od 30. 9. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na marsse7:
Já jsem spokojená s doktorkou Mužíkovou, sídlí na Rybkové společně ještě s druhou gynekoložkou. Strašně mi vyhovuje její styl vyšetření, kdy mi hlásí dopředu, co se mnou bude dělat (je to i dětská gynekoložka, tak možná proto ).
Antikoncepci neberu a do ničeho mě nenutí, pravda ale je, že netrpím PCO, tak nevím, jak řeší takovéto problémy.
Jo a myslím, že nové pacientky bere, aspoň chvilku zpátky tomu tak bylo.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené