arrow
profile_image
Míaček
od 25. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Sháním dobrého a pečlivého gynekologa v ČB. Léta chodíme k dr. Skálovi, ale je to s ním čím dál horší. Kdysi nebylo lepšího gynekologa, ale rok od roka mu jeho osobní starosti a zdravotní problémy zastiňují zrak a mysl. Sestře zanedbal v těhotenství spoustu věcí a u mě léta přehlížel symptomy nemoci, která vedla k nynějším problémům s otěhotněním. Těžko se mi od něho odchází, ale musím upřednostnit vlastní zdraví před osobní sympatií...

Prosím prosím, někoho stejně milého, profesionálního a v příjemném prostředí....??

arrow
profile_image
Marlinka
od 13. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, já chodím k MUDr. Liškovi na PK Jih. Chodím tam sice teprve půl roku, před tím jsem chodila jinam, ale jsem moc spokojená. Vše se mnou pečlivě rozebírá, dělá i detailnější vyšetření než jsem byla zvyklá. Někomu sice vadí jeho srandičky, ale podle mě je moc fajn. Chodí k němu i moje mamka a ségra a obě jsou spokojené.

Hlásím se taktéž jako pacientka MUDr.Liška již 3rokem a jsem sním spokojená.Předtím jsem chodila MUDr.Vanda Hořejší za mě velice špatná doktorka před tou varuji.

arrow
profile_image
Sonix
od 11. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, já chodím k MUDr. Švecovi na polikliniku Sever a jsem moc spokojená, je to odborník i na onkologii. K doktoru Skálovi jsem chodila dokud jsem ještě bydlela v Sucháči a byl taky moc fajn, ale opravdu už stárne.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já chodím k MUDr. Kučerovi ke Třím Lvům...milý, ochotný, pečlivý lékař...pravidelné prohlídky a poctivě dělá jaterní testy (což se většina kamarádek,které berou HA divili,že ten jejich to vůbec nedělá) ...stěžovat si opravdu nemůžu

Dělá Vám gynekolog pravidelně na prohlídce ultrazvuk (vaginální nebo abdominální)?
Já Chodím k Mudr. Kopeckému také U Tří lvů, starý pán, hodný. Ale také budu měnit.

arrow
profile_image
funicka
od 7. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na e87:
Ano, jednou ročně na preventivní prohlídce (vaginální).
Chodím k MUDr. Haouiové (já vím, strašné jméno), ale supr doktorka - sídlí na Šumavě.

arrow
profile_image
Míaček
od 25. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Díky za tipy!

Jednou ročně mi Skála dělal stěry, toť vše. Když jsem přišla s tím, že krvácím mimo cyklus, mám časté záněty, řekl mi ať si koupím Candivac a Canesten a nutil mi antikoncepci, která mi evidentně žádná neseděla. To trvalo několik let. Když už jsem přišla zoufalá, že nemohu ani otěhotnět už přes rok, poslal mě na testy na kožní, kde mi zjistili chlamydie. Nasadil mi antibiotika a řekl že až je doberu budu vyléčená a pak se vrhneme na problémy s početím. Po dobrání jsem došla, že chci zkontrolovat, jestli jsem se chlamydií zbavila a on řekl, že není třeba. Vždy u toho mi dával pocit souznění, pochopení, ale snaha o pomoc žádná. Jako Jackyl a Hide. Chci lékaře ke kterému se nebudu muset po nocích připravovat na státnice z medicíny, abych si ohlídala postup léčby.

Jak dlouho trvá u vašich gynekologů objednání? Je možné při potížích dojít bez objednání? Mají dobře vybavenou ordinaci? Soukromí pro pacientky a lékaře? U Skály mi na druhou stranu vyhovovalo, že se s ním dalo bez obalu mluvit i o sexu zcela diskrétně......

arrow
profile_image
Geri mojeid
od 19. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak tedy já doporučuji doktorku Bosákovou na Poliklinice jih. Naprostá spokojenost

arrow
Neprodává v Bazaru

...já jsem pro MUDr. Trnovce, poliklinika Na Pražské v Č.B., moc sympatický doktor, odborník, trpělivý, se vším poradí, sestru dělá jeho manželka. Na všem se s nimi dá domluvit i když spěcháš s návštěvou a nejsi objednaná, vždy se nějak domluvíte.

arrow
profile_image
duckie
od 28. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na funicka: Taky k ní chodím a myslím, že je to dobrá doktorka. Je taková hodně rázná, ze začátku mi i vadila, ale po třetí už mi přišla sympoš. Co mi ale vadí neskutečně je soukromí u ní v ordinaci. Ty vytelený dveře k sestře kde je v otevřený kabince další baba, to je děsivý. Co já už tam slyšela chlamydií, kapavek a probrečených nevydařených početí, prvních pohlavních styků po šestinedělí.... A to o to fakt nestojím, o tyhle příběhy...

arrow
profile_image
SimonneS
od 17. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ono nejde o to, kam přejít, ale o to, kde registrují nové pacientky - těch moc není. Já mám výbornou zkušenost s MUDr. Švec, jak už tu někdo zmiňoval - perfektně vybavená ordinace, příjemná sestra... Objednací doby na preventivní prohlídky jsou delší, ale v případě problému samozřejmě berou pacientky ihned. Pro recept je možné si dojít kdykoli, bez objednání. Na MUDr. Bosákovou jsem také slyšela výborné reference, prý také přibírá pacientky.

Cituji e87: ultrazvuk (vaginální nebo abdominální)

ten je velice důležitý! zjistí se tím popřípadě novotvary, cysty a vše co by se mohlo zanedbat a tak dojít k fatálním následkům!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené