arrow
profile_image
Ywette
od 1. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dobrý den,
hledám nějakou dobrou gymekoložku (gynekologa) po Praze 4, nebo s dobrým dopravním spojením. K nikomu jsem dosud nechodila (je mi 1. Ráda bych někoho, kdo bere v potaz celý zdravotní stav člověka a kdo by nenutil hned nějaká antibiotika, léky nebo HA ale nejdříve hledal nějakou alternativní možnost, samozřejmě pokud by to šlo. A nechce se mi platit nějaké roční příspěvky, které jsou teď všude dost časté... Můj praktický lékař mi doporučoval doktorku v Hvězdově ulici (ADC sanatorium). A také jsem slyšela poměrně dobré ohlasy na P. Kolka, M. Vernera a V. Havelkovou, nemáte s nimi někdo zkušenosti? Děkuju vám za vaše názory

arrow
profile_image
Rebarbora
od 28. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já chodím ke Kolkovi a rozhodně mohu doporučit. Je příjemnej, vše nezbytné (preventivní vyšetření, recept a čekání) je rychlé, ale když jsem přišla s bolestmi břicha, věnoval se mi i bez objednání. V poslední době mají docela dost pacientek, takže se zrovna nevykecává, nebo nedumá nad celkovým zdravotním stavem, ale je s nim výborná řeč, co se týká předpisu. Když řekneš, že si antikoncepci nepřeješ, tak ti jí cpát nebude. Nebo například, že bys chtěla něco jemnějšího, tak také jistě vyjde vstříc. Výborná je i paní doktorka Hajdušková, která se s nim střídá v ordinaci.

Roční příspěvky se neplatí. Za vyšetření je to 80 Kč (30 Kč plus za "zrcadla" na vyšetření). Recept i konzultace jsou bez poplatku.

arrow
profile_image
Nikississ
od 21. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

1

Já chodím sem: http://www.rehamed.cz/gynekologie-poskytovane-sluz by.htm
Busem č. 106 dojedeš skoro až před ordinaci. Sestřička je moc milá.Nikdy jsem nečekala v čekárně déle jak 20 minut, příjemná změna, oproti doktorovi, kam jsem chodila předtím, kdy jsem leckdy v čekárně tvrdla i hodinu a půl po objednaném čase. Chodím k panu doktorivi Doležalovi, je tam ještě pan doktor Podzemný, střídají se lichý a sudý týden. Roční poplatek jsem nikdy neplatila, jen 80 kč za vyšetření - za ty zrcadla. Za recept na antikoncepci se platí 100Kč, když si tam, jdeš jen pro recept, když tam nejsi zároven i na vyšetření, jinak je zdarma. já jsem tam spokojena.

arrow
profile_image
Ywette
od 1. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Díky holky A myslíte, že by mě vzali, jestli mají teda už dost pacientek...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené