arrow
profile_image
akyna-00
od 13. 11. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dělá vám vaše gynekoložka při preventivních vyšetřeních výtěr z pochvy? Mně dělá jen cytologii a ta bakterie nezjistí. Měla jsem výtoky, tak jsem poprosila paní gynekoložku o výtěr z pochvy a zjistilo se, že jsem tam měla e coli a streptokoka. Nemám teď žádné pálení, ale výtoky pořád. Co když zase mám e coli nebo streptokoka? Co by se stalo kdybych měla bakterie v pochvě, nevěděla o tom a ani bych je neléčila? Paní gynekoložka mi řekla, že při preventivních vyšetřeních se výtěry z pochvy nedělají, tak by mě zajímalo, jestli jinde je to jiné. Děkuji za odpovědi.

U mě doktor dělá jen stěr z děložního čípku, nic víc, stejně jako u tebe... Kamarádka říkala, že ty stěry berou, když si stěžuješ na potíže jako pálení, svědění a podobně.. tak až tam příště půjdeš, postěžuj si a požádej o výtěr

Reaguji na akyna-00:
E-coli je patogen z tlustého střeva. Jde o nákazu, kterou si tam zaneseš sama špatnou hygienou, nebo análním stykem.
Léčba je dost složitá, protože ATB na ní málo zabírají. Zkus česnekové tablety po dobu 3 měsíců a dodržuj přísnou hygienu.

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na akyna-00: proč nedělá výtěr? Protože tě nic nepálí, tak není nejspíš důvod...

arrow
profile_image
akyna-00
od 13. 11. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na True: z e coli jsem vyléčená a u mě popravdě nechápu, čím to bylo způsobené, protože po velké se hned myji a anální sex neprovozuji. Tak doufám, že teď jsem v pořádku, akorát mi vadí, že se výtěry nedělají preventivně.

arrow
profile_image
Luci18
od 11. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na akyna-00:
Výtěry se nedělají preventivně, protože by pak v laborce nedělali nic jiného a pokud má žena problémy, tak snad jde k lékaři hned a nečeká na preventivní vyšetření. Navíc na preventivní kontroly se chodí 1 (max 2x) ročně...zánět od bakterie se rozvine za pár dní, takže to ztrácí smysl.
Jinak E.coli nemusí být jen špatnou hygienou, i když co tu nebylo ještě zmíněno, že třeba není vhodně nosit tanga. Může to být i sníženou imunitou, třeba po ATB. A dobré jsou lactobacily na udržení správného prostředí

arrow
profile_image
UsmejSe mojeid
od 18. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji akyna-00: Dělá vám vaše gynekoložka při preventivních vyšetřeních výtěr z pochvy?

Ne, nedělá a nechápu, proč by měla, když jsem zdravá.

Cituji Luci18: Výtěry se nedělají preventivně, protože by pak v laborce nedělali nic jiného a pokud má žena problémy, tak snad jde k lékaři hned a nečeká na preventivní vyšetření. Navíc na preventivní kontroly se chodí 1 (max 2x) ročně...zánět od bakterie se rozvine za pár dní, takže to ztrácí smysl.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené