• zobrazeno 1529
 • likes 0
 • mám zájem 0
Datum vložení: 5.10.2012   Naposled upraveno: 5.10.2012 

Harry Potter a filozofie

Velikost
Stav
Použité
cena bez dopravy
150

Akce 

  Začínající neověřený prodejce
  MaryBlack  | 
  Zatím jen 2 hodnocení.

  Prodám tuto knížku, která se zabývá filozofií a hlubším pochopením Harryho Pottera a jeho světa. Je opravdu zajímavá a určitě by neměla chybět v kniohvničce žádného Potter nadšence. Četla jsem ji jen jednou tudíž je nepoškozená a opravdu jako nová.

  Anotace: Nepotřebujete diplom z věštění z čísel, přátelství hipogryfa ani průkazku bradavické knihovny k tomu, abyste odhalili úchvatná a podivuhodná tajemství spletitého světa Harryho Pottera.

  V knize, kterou nyní držíte v ruce (nebo pro pokročilejší studenty: v knize, kterou jste si levitačním kouzlem nastavili do vhodné polohy, abyste při čtení mohli pohodlně krmit svou sovu), odhaluje sedmnáct filozofů některé z bradavických záhad a tajemství. Jejich erudované a zároveň neotřelé úvahy jsou poučné jak pro kouzelníky, tak pro bystré mudly.

  Z poodhalených tajů kouzelnické vědy si můžete vybrat například nejlepší recept na pravé přátelství, důkaz, že sebeklam neposkytuje štěstí, návod, jak se etika dá aplikovat na odvětví vědy známé jako magie, vysvětlení, proč není zrcadlo z Erisedu vhodné pro skutečný život, úvahu o tom, zda proroctví vylučuje svobodnou vůli, a také výčet všeho, co nás mozkomoři a bubáci mohou naučit o radosti, o strachu o duši.
  Kniha není kousavá a všechny stránky jsou začarované proti zmatení. Hůlku mějte stále připravenou a čtěte mezi řádky. Nebudete-li se řídit těmito bezpečnostními pokyny, mohli byste se stát obětí zhoubného vlivu Vol... pardon, Toho, jehož jméno nesmíme vyslovovat.

  Podobné nabídky