Tak přináším výsledky, které po těch cca 3 týdnech mazání gelem Contratubex vidím. Je to lepší, fakt že jo! Po celou dobu mazání mě to svědí, což mi ani tak nevadí, naopak mám aspoň pocit, že něco funguje Není to ale z toho, že by to byla třeba alergická reakce nebo nějaká nesnášenlivost, žádné červené místa ani kopřivka se mi neudělali, takže to bude svědění právě z toho, jak se ta kůže "proměňuje". Když se podívám na místa, kde byla jizva hodně vystouplá a napnutá (dá se říct, že na té skoro 30 cm jizvě byly dvě místa, kde tak pět cm jizvy spojovalo o třetinu více kůže, takže opravdu nehezký vzhled a nepříjemné až bolestivé při doteku), zkrátka teď je ta jizva mnohem elastičtější, zplošťuje se a bledne. Myslím, že ze tu krátkou dobu jsou ty výsledky dost dobré, ani jsem od toho tolik neočekávala. Jizva je přesně rok stará (dnes je to rok, co mě operovali, tak vzpomínám ). Mazala jsem si ji po celý ten rok domácím sádlem, střídala jsem to s měsíčkovou mastí, ricinovým olejem a rakytníkovým balzámem s máslem karité. Teď už mažu jen gelem Contratubex. Už se těším na další výsledky, zase dám vědět.

arrow
profile_image
vrtalkar
od 12. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na vanie: přesně tak,na staré jizvy je nutno použít dermaroller,který je supeeer

arrow
profile_image
VercaJ
od 11. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji simuška: Na čerstvou jizvu se používat nesmí

a proč ne?

Reaguji na VercaJ: To nevím, nejsem odborník, ale je to v příbalovém letáku uvedeno a v lékarně mě na to taky varovali. Říkali, že jizva musí být vyzrála, nejlépe rok stará.

arrow
profile_image
VercaJ
od 11. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na simuška: fakt? já zas všude čtu, že je i na čerstvé jizvy a dokonce se může použít na ještě nezahojené..

Reaguji na VercaJ: Jednoznačnou odpověď teda v tom případě neznám... snad se poptej v lékárně nebo u lékaře, já píšu jen to, co mi bylo řečeno a co jsem četla v letáku.

arrow
profile_image
VercaJ
od 11. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

tak jsem to našla na contratubex.cz :
Aby byly účinky Contractubexu co největší, je nezbytné ho začít používat hned, jak je to možné. S ošetřováním můžete začít již několik dní po uzavření rány

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

já se přidám též do diskuse. Contractubex hodně používají holky právě ihned po chirurgických operacích a kámošce po jedné operaci přímo v nemocnici doporučili mazat tímto krémem. Já ale s tím zkušenosti nemám, váhala jsem mezi tímto a dermatixem. Nakonec zvítězil dermatix. Mažu krátce, jsem nec. 4 týdny po opce, tak uvidíme.

arrow
profile_image
dolíček
od 25. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj já jsem měla Hemagel i Contratubex,ale ani jediný mi nevyhovoval,tak jsem si koupila Strataderm a ten je super.Lenka

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené