• zobrazeno 1015
 • likes 1
 • mám zájem 1
Datum vložení: 16.1.2014   Naposled upraveno: 16.1.2014 

Hermes Jour d´Hermes Hermes parfém Hermes

Velikost
Stav
Nové
cena bez dopravy
1600

Předmět již není v nabídce 

  Nehodnocený neověřený prodejce
  vintrisek  | 

  Prodám zcela nový parfém Hermes Jour d´Hermes 85 ml v dárkové taštičce, jenom rozbalený ale nepoužitý. Dostala jsem k Vánocům dva tak tenhle posílám dál.
  Běžná cena 2000 Kč, takže dávám 400 Kč slevu, i když se jedná o zcela novou věc.

  Popis vůně:
  Exkluzivní dámská vůně Hermes Jour d´Hermes je zosobněním pravé touhy a nekonečné smyslnosti. Parfém uchvátí a zároveň skvěle inspiruje všechny romantické moderní ženy, které jsou velice citlivé, vnímavé a nespoutané. Vůně okolo vás vmžiku vytvoří neodolatelnou auru, která příjemně zahalí celé vaše tělo. Parfém Jour d´Hermes je dokonalým pohlazením pro vaši kůži.

  Smyslná vůně Hermes Jour d´Hermes boří všechna zaběhnutá klišé. Čarovně květinové tóny vás zanesou do světa rozkvetlých zahrad a svěžího vánku. Parfém připomíná čerstvě nařezané květiny a chladivou ranní rosu po letním večerním dešti. Tento luxusní dámský parfém od světoznámé a oblíbenené značky Hermes se skvěle hodí pro teplé jarní a letní dny. Vůně Jour d´Hermes se ukrývá v překrásné a designově dokonalé lahvičce s bytelným dnem, ve které se ukrývá drahocenná žlutá tekutina.

  Jedinečná, květinově-ovocná dámská vůně Hermes Jour d´Hermes je mimořádně okouzlující, čistá, ženská a vkusná. S parfémem Jour d´Hermes se budete cítit svěže, upraveně a sebevědomě. Vůně ve vás okamžitě vyvolá pocit nespoutané víly, která tancuje v květinovém ráji. Parfém Jour d´Hermes vás nabije pozitivní energií a rozzáří každý váš den! Vůně byla uvedena na trh v roce 2013.

  Podobné nabídky