arrow
profile_image
Bryony
od 23. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nebo se "nedejbože" i vylepšila? Zajímalo by mě, jestli existují i takové "úkazy" a zároveň bych tím i ráda získala naději, že se to může stát i mně

arrow
profile_image
gumidek
od 25. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

mojí ségře například Měla dítě v 21, mám takový pocit, že když máš dítě brzo, tělo se ti vrátí do původní podoby skoro samo. Když se podíváš na mladé maminky a tím myslím holky ve věku 17-23 let, nemají na břichu ani strie, prsa mají v pohodě. Celý ten organismus se z toho tak nějak zbrchá sám, než ve 30ti. Nicméně já radši risknu ty problémy než dítě za mlada A než být matkou v 18, to radši budu mít povislá prsa a první dítě po třicítce )

gumidek
na tom něco bude .) teď když nad tím uvažuji je to asi tak....

Cituji gumidek: mám takový pocit, že když máš dítě brzo, tělo se ti vrátí do původní podoby skoro samo

rodila jsem ve 23 letech a můžu tě "uklidnit" devastace těla proběhla v maximální možné míře.Je to o kvalitě kůže spíš než o věku.

Bryony
Záleží jakou mají tvá prsa základnu,většinou taková ta kulatá s kulatou základnou pevně na hrudníku,blízko u sebe doznají méně úhony než prsa jakoby špičatá do předu trčící.

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Děti nemám,ale zrovna nedávno jsme to řešili u kafe s kamoškama. VŠECHNY co kojily se shodly na tom, že děti = prsa psí uši Proto nechápu, proč všechny známé osobnosti tvrdí do časopisů, jak mají po dětech výstavní a velká prsa...Leda po dětech a následné operaci A musím říct, že z mého okolí je teda mají výrazně jiné než před těhu a vždy menší A nezáleží, zda kojily ve 20-ti nebo 30-ti (třeba že mladším ženám se snáze vrátí do původní "podoby" ).

arrow
profile_image
Delilah
od 2. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem tedy z těch šťastlivců, kojila jsem jedno dítě 15 měsíců, bylo mi 35 když jsem končila a hezké a pevné jako předtím, i trochu větší - 75 B-C. Možná je to v rodině, ségra má 3 děti a prsa jí prý "odešla" až po třetím.

arrow
profile_image
Helmut
od 23. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mojí mamce se to stalo. Mě měla ve 29 a sestru v 31 letech a prsa velikosti 1 se jí zvětšila na pěkná pevná 2-3 (75 B/C). Jenže mě tohle asi čekat nebude. Už teď mám nepevné trojky.

Cituji gumidek: mám takový pocit, že když máš dítě brzo, tělo se ti vrátí do původní podoby skoro samo. Když se podíváš na mladé maminky a tím myslím holky ve

Tak já jsem teda asi vyjímka. první dítě ve 20letech- strie na břiše a jinde šílené, prsa ještě horší. Druhé dítě po 9letech.....Dál už musel pomoci pl. chirurg, jinak bych asi nemohla vůbec mezi lidi.

arrow
profile_image
Miska86
od 1. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Je mi 23, většina kamarádek (+- můj věk) mají pár měsíců po porodu tělíčko jako dřív, takže na tom nižším věku a schopnosti dostat všechny části těla do původní podoby možná něco bude Každopádně, já mám teď taky nepevné trojky jak psala Helmut, to samé měla moje mamka, během těhotenství a kojení (i o tři roky později s mým bráchou) šla až na šestky, takže z toho mám celkem "hrůzu" V mém případě to pak asi taky budou ty "psí uši"

arrow
profile_image
gumidek
od 25. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jj, v mém okolí bylo teď pár těhulek, co jim je kolem 21/22 a po porodu jsou prostě ok, je fakt, že třeba jejich prsa jsem neviděla, ale co můžu soudit, jak probíhá potom to zavinování dělohy, tak díky mladému věku, že je kůže pružná atd., tak se prostě do třech, čtyř měsíců, dostaly na vzhled před dítětem. Prostě i rychle zhubly nabraná kila, břicha ok, ale prsa nevím, ještě nemají dokojené, že. Nebo ráda hledím na Mtv na Náctileté maminky a to je to samé, porodí, do pár měsíců jsou v pohodě a pak jsou tam dokonce i skoro vychrtlinky Ale těm je tak 16/17

Cituji gumidek: Měla dítě v 21, mám takový pocit, že když máš dítě brzo, tělo se ti vrátí do původní podoby skoro samo. Když se podíváš na mladé maminky a tím myslím holky ve věku

Já jsem také vyjímkou. První porod v 21 letech, problémy jak v těhotenství, tak i vlastním porodem (císařský řez), kojení jen 5 neděl, pozitivum žádné strie. Druhý porod v 39 letech, bez problémů, přirozenou cestou, prsa zůstala o číslo větší, žádné strie, návrat do původní váhy 56 kil po půl roce, žádné problémy.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ach jo, no taky nad tímto tématem občas přemýšlím Zajímalo by mě, jestli na prsa má špatný vliv kojení nebo "jen" to těhotenství samotné... Teda teď jsem se do toho zapletla, těhotenství jim samozřejmě asi moc nepomůže (zvětšování, zmenšování), ale jestli je to s kojením ještě horší?

arrow
profile_image
kuha
od 22. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

gumidek
tak já jsem asi taky výjimka, porodila jsem v šestnácti a jo, nabraná kila jsem shodila dost rychle, dokonce víc (nabrala jsem 10 a už dodnes mám dole lehce přes 30), ale mám strie a prsa z původních 85D jsou 75A.. A pevnost? Líběji se mi jenom, když je mi zima.. Jinak jsou taky povislá, to ale budu řešit implantáty, ale až po druhé děcku, dřív to nemá cenu a uvidim, jak se mi ještě tělo změní pak.. A jinak moje sousedka rodila v 17 a zůstala tlustá..

Cituji Graciela: jestli na prsa má špatný vliv kojení nebo "jen" to těhotenství samotné...

Před těhu plné,pevné trojky....v průběhu těhu plné pevné pětky....nekojila jsem a po zhubnutí na váhu před těhu prázdné kůže po narulování do podrsenky číslo tři.
Do "původního stavu" je dostal až plastický chirurg.

Záleží na tom,zda prsa jsou tvořena žlázou,či je to většina tuku,jaká je základna a podobně......s věkem to nemá až tak moc společného.

arrow
Neprodává v Bazaru

Mamka měla před těhu 1ky, když kojila tak 3-4ky a zůstaly jí 2-3ky, sice ne 100% pevné, ale ne psí uši. Podle toho co vidím tak těla mladých maminek doopravdy snášejí těhotenství většinou o dost líp.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené