arrow
profile_image
Jahůdka_
od 26. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, za týden nastupuji do prvního ročníku MU a chtěla bych si přivydělávat hlídáním a/nebo doučováním dětí. Mohli byste mi poradit, jak si nejlépe najít vhodnou rodinu a dítko? (inzerát - kde? nebo raději agentura - jaká? ) A také, o jakou mzdu si mám říct? Viděla jsem, že není problém zaplatit za hlídání dětí i více jak 100 Kč/hod, není to přehnané? Děkuji za info

Reaguji na Jahůdka_:
Na doučko chtějí většinou už trochu déle studující, u hlídání bych zkusila vyvěsit inzeráty s číslem ve školkách.Určitě si připrav reference.

Vzhledem k tomu, že agentury mají sazbu od 120,- korun na hodinu (prověřený trestní rejstřík, garance zkušeností, reference od pravidelných klientů, často zdravotnice nebo absolventky speciální pedagogiky apod.), bych na inzerát (tedy bez záruk) nad 100,- neplatila ani omylem.

Agentury stále přijímají nové chůvičky, toho je na internetu spousta.

arrow
Neprodává v Bazaru

Chce to hlavně zkušenosti a ty se těžko získávají, když tě bez nich nikdo nechce. Jinak zkus vývěsku na ISu, dost často se tam objevují i nabídky na hlídání. Ale jistota je agentura.

arrow
profile_image
susa
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Jahůdka_: ahojky, bez referencí je to těžké, ale jde to, já jsem si takto našla před rokem rodinku a teď hlídám jak jim tak jejím známým. Jsem taky studentka. Účtuji si 90,- za hodinu a to hlídám jak jedno nebo dvě (za stejnou cenu). Nejlepší je vyvěsit možnost hlídání na zš nebo mš v místě kde bydlíš. Protože jsi pro ně více lukrativní než kdybys k nim musela dojíždět. Já osobně agentury nemám ráda, protože musíš zaplatit i agenturu. Hodně úspěchu v hledání A třeba na doučování znám stránku http://www.kvalitni-doucovani.cz .

arrow
profile_image
Malawiww
od 8. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Síla jak jsou ty ceny jiné, já bez jakéhokoliv pedagogického vzdělání, leda s kurzem první pomoci, nejdu pod 200,- / hod.. Ale prave kvuli platum jsem odesla z cr :)

Já bych si v životě nenajala studentku bez zkušeností a praxe s dětmi, tím méně bych jí zaplatila nad 100 Kč za hlídání. Za hlídání dáváme 100 Kč, ale jde o paní se zkušenostmi. Pravda je, že se jedná o dlouhodobé hlídání, každý týden x hodin.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené