Silvie OK
Mia se celkem dost ohlídá sama - naštěstí, kalhotky jsme jí dávali a cca za 5 vteřin je dala dolů.... tohle hárací období je trochu děs... já bych taky na dovču nemusela jsem spokojená doma se zvířaty, máme taky ještě kočičandu, ale přítel už na dovču jet chtěl takže pro klid v rodině jsem souhlasila, ale dobrý pocit z toho zatím nemám a moc se netěším... obě holky jak psí tak kočičí máme z útulku, ale jsou to skoro jako naše děti, spí s námi, mazlí se s námi věnujeme jim spoustu času tak pak je mi úzko když je musím nechat doma a jet bez nich na dovču, no.... děkuju za podporu!

Janinkaa
jo, jo to je přesně ta úžasná školka co jsme měli vyhlédnutou, ale máme problém protože se nám Mia začne hárat což je vždycky dost problém protože tam jsou i jiní pejsci, jinak tuhle školku můžu taky doporučit, kamarádka tam měla pejska a já jsem tam taky byla na prohlídce, je to jedna z těch nejlepších co jsem našla! děkuji!

Cituji barborie: její kamarádka nám naší Miu pohlídá

Takže už je vše vyřešené?

Janinkaa
zřejmě ano, teď bude následovat seznamovací venčení a pak se uvidí jestli to půjde dohromady nebo budeme hledat dál, ale děkuji!

arrow
profile_image
wicked.purity
od 8. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mně hlídala slečna Aneta - Vyšehrad. Pejska a morčátko a opravdu můžu doporučuji, je velmi milá a hlavně to bylo za dobré peníze. S pejskem trávila 24hodin denně, takže nebyl vůbec sám, nebylo to jako v psím hotelu, kde je zavřený v kotci. Určitě ji příště zase zneužiji http://www.hlidanimazlicku.cz

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené