arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky
Používáte některá hnědou řasenku a NEJSTE světlý typ? Je tu už nějaké téma, ale to zakládala "porcelánová blondýnka"... Mě ale zajímá Váš názor na hnědé řasenky u tmavších typů. Jak vypadají? Mám teplou hnědou barvu na řepě (měla jsem černé) a přijde mi ta černá řasenka najednou tvrdá a chtěla bych zjemnit. Jenže hnědých řasenek se prodává oproti černým v menším % a navíc je používají převážně světlejší typy holek. Nosí jí někdo z Vás brunetek běžně? Vypadá to přirozeně nebo zbytečně moc nevýrazně?

arrow
profile_image
Doodie_M mojeid
od 31. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ahoj, já nosím poslední rok už jen hnědou řasenku, dříve jsem měla taky černé vlasy, teď mám středně hnědé a černé řasy k nim začaly vypadat taky hrozně "tvrdě" a prostě rušivě..

bohužel se dnes a denně potýkám s tím, že mě uchvátí nějaká řasenka, ale bohužel ji nevyrábí v hnědé variantě

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jsem taky bruneta a mám tmavě hnědé oči, ale poslední dobou mi taky připadá, že ty černé řasy vypadají hrozně tvrdě a tak jakoby uměle, nevím. Tak přemýšlím o hnědé řasence, ale přijde mi, že je jich hrozně omezený výběr. Nemáte s nějakou konkrétní zkušenosti?

Mám hnědé vlasy a používám hnědou supershock od avonu, doporučuju (a to avon jinak nesnáším)
http://www.lekarna.cz/rasenka-supershock-10ml-brow n-black/

arrow
Neprodává v Bazaru

Já mám středně hnědé vlasy s odlesky do zlato-zrzava a přijde mi,že to je tedy zbytečně nevýrazné :/ Možná bych si ale být tebou koupila nějakou levnější a prostě vyzkoušela k různým stylům líčení,třeba k nějakým jemným stínům bude vážně dobrá

arrow
Neprodává v Bazaru

A ještě mě napadlo,že nejlepší barva řasenky je pro řasy taková,jakou mají řasy přirozeně.Já mám řasy černé tak možná proto to na mě vypadá blbě (ta hnědá)

arrow
profile_image
Žlutá_lentilka
od 30. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Taky jsem momentálně bruneta a oblíbila jsem si hnědou řasenku. Černá mi přijde hrozně výrazná najednou, a to jsem dřív kupovala jen extra černý řasenky .
Jinak jsem si oblíbila od Max Factor False Lash Effect v odstínu Black/Brown .

arrow
profile_image
clobene
od 28. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak já si teda jako tmavý typ představuju někoho, kdo má od přírody ty řasy černé, což jsem i já a hnědá řasenka by na mně opravdu vypadala divně. Ale pokud nemáš na mysli až tak tmavé typy, tak proč ne, bude to vypadat přirozeněji než černé řasy a já jsem pro přirozenost.

Jsem brunetka a hnědou řasenku mám nejraději, není až ta moc výrazná a nosím jí prostě nejraději (mám i hnědé oči). Černá se mi zdá až moc výrazná.

arrow
profile_image
Kačla mojeid
od 24. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Caisy: Taky mám od přírody černé řasy a na těch to vypadá tak nějak... no prostě divně A Navíc moje vlasy jsou tmavě hnědé Ale když to někomu sedí, tak proč ne

arrow
profile_image
Murphy
od 21. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

VIP

ja mám tiež radšej hnedú farbu, hoci som bruneta, pôsobí prirodzenejšie /rovnako je to s čiernou kontúrkou-nepoužívam/, najmä na denné líčenie

arrow
profile_image
curlicue mojeid
od 8. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

hnědou řasenku jsme ještě nezkoušela, ale od té doby co jsme přešla z černé tužky na hnědou tak černou už ani nemůžu nosit, přijde mi to pak takové umělé, tak asi podobně to bude s řasenkou, uvažuji že vyzkouším, možná prvně tu black/brown..jinak jsem celkem snědší typ z tmavě hnědými vlasy..

Mám hnědé vlasy a modré oči a ta hnědá řasenka je k nim boží. Jednak ještě více podtrhne modrou barvu a potom i k těm hnědým vlasům jde lépe než černá. Používám řasenku Max Factor 2000, je to pěkně výrazná tmavě hnědá barva.

arrow
profile_image
kllaraac
od 22. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj! Já mám vlasy tmavě hnědé přírodně a navíc si je barvím na kaštanou, což mi chytá téměř do černa a mám i tmavě hnědé obočí, pleť mám světlou, používám ty nejsvětlejší odstíny makeupů a pudrů a řasenku hnědou miluji, vypadá mnohem přirozeněji na běžné nošení a mám pocit, že se mi i lépe odmalovává a nedělají se mi přes den kruhy pod očima, když si s ní nalíčím i spodní řasy (narozdíl od černých řasenek, spodní řasy se mi vždycky rozmažou a to používám kvalitní :-/ ) hnědé odstíny řasenek se v drogerii shánějí hůře, jsou ale dobře k sehnání např. pokud si objednáváš někdy oriflame (jejich řasenky miluji a dělají skoro u všech hnědou verzi) a avon myslím taky, ale na jejich řasenky mám alergii, otékají mi po nich oči. Takže za mně hnědou pro brunetky- pokud jsi bledule ano! ale myslím, že na snědých typech by to vypadalo zvláštně.

Holky co kdybyste některá hodily fotku?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené