• zobrazeno 1364
 • likes 0
 • mám zájem 0
Datum vložení: 12.4.2012   Naposled upraveno: 3.6.2012 

Hnědý kosmetický kufřík, kabelka, taška na notebook - Oriflame

Velikost
?
Stav
Použité
cena včetně dopravy
249

Akce 

  Důvěryhodný neověřený prodejce
  sifinka  | 
  100 %     pozitivní hodnocení 44    negativní hodnocení 0      Číst hodnocení

  Nové, nepoužité. Kabelka / Kosmetický kufřík / Taška na notebook. Jedná se především o luxusní kosmetický kufřík, kabelka je uvnitř i uzpůsobena na zajištění kosmetických přípravků a na vnitřní straně (směrem k tělu) má umístěné zrcátko. Další možnost využití - jako vkusná a elegantní taška na notebook do velikosti 22 x 30 cm. Či jako kabelka. Barva bronzovo-hnědá, s tmavohnědým vzorem, lakované tmavě hnědé uši a lemy. Materiál velmi pevný textil, lesklý vzor. Podšívka: vnitřek kabelky je uzpůsoben do tří uzavíratelných kapes, které jsou z nějaké pevné síťky, především je konstruována taška jako kosmetický kufřík, ale tyto "kapsy" poslouží i jako tlumení pro notebook či je můžete naprosto ignorovat a používat jako kabelku. Zpevněné lemy a ouška v lakované tmavě hnědé barvě.
  Taška je úplně nová, nikdy jsem ji nepoužila (zakoupila jsem si ji na notebook, ale bohužel je o malilinko větší, takže se tam nevešel).

  Jako dárek přibalím malou černou taftovou taštičku na kosmetiku
  Rozměry: šířka: cca 32 cm, výška: cca 24 cm, hloubka: cca 10 cm (vejdou se do ní kosmetické potřeby - lahvičky kolem 250 ml, notebook o velikosti přibližně 22 x 30 cm, veškeré potřebnosti do kabelky), celková výška s oušky: 33 cm - nosí se v ruce.

  V případě více kousků, sleva. Mrkněte

  Podobné nabídky