arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, ovulaci jsem měla 15.3. MS mám dostat 1.4. Od 23.3. mě trápí hnědorůžový výtok, bolesti v podbřišku a bolesti prsou. Jako bych to měla dostat, ale prostě se to jaksi "neumí rozjet naplno". Výtok je na jednu intimku denně. Mám dvě dělohy a jeden čípek, ale tohle jsem ještě nezažila za celou menstruující kariéru (MS mám relativně pravidelně v cyklu 28-33 dní podle toho, jaká děloha zrovna menstruuje). Moje gynekoložka je dost nevrlá, vždycky mi řekne, proč tam chodím s takovou prkotinou. Navíc čekačka je k ní cca měsíc a více. Nevíte, o co by se mohlo jednat? Začínám být z toho celkem nesvá. Děkuji předem.

arrow
profile_image
BellaEJ
od 9. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To může být cokoli....
Stejně budeš nejjistější, když si nakonec zajdeš na tu gyndu, než tu spoléhat na diagnózy po internetu. Nečekala bych s tím, šla bych tam brzy ráno, že mám problémy a hotovo. Ať si je doktorka nevrlá, jak chce, od toho k ní chodíš, aby ti v případě problémů pomohla, ne? Může to být prkotina a taky nemusí... docela se divím přístupům některých doktorů.

Myslím, že se nemusíš obávat ničeho vážného vzhedem k tomu končícímu cyklu. Spíš bych řešila bolesti v podbřišku a možný zánět. Bolestivá prsa mi přijdou jako klasický PMS.
Doktorku bych vyměnila, nesnáším hulvátský chování.

arrow
profile_image
slimatko
od 5. 11. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Těhotenství?

arrow
profile_image
sarlotka1
od 31. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Asi bych počkala, že to odezní. Ale uvažovala bych o výměně nevrlé gynekoložky.

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak jsem vyměnila doktorku a mám známého, strašně skvělého doktora, ke kterému jsem chodila od 12-19 let. Precizní, hodný, hned vše vysvětlí. Je to asi tou mou VVV, dělohy si dělají co chtějí. Mrchy

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené