Zdravím děvčátka mám problém s hojením jizev po zmenšení prsou ,už jsem z toho neštastná jukněte na foto ale nelekněte se

arrow
profile_image
Mispulka
od 9. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Jaruška: A ví to doktor? Ta poslední fotka vypadá děsivě. Vypadá to na nějaký zánět. Bolí tě to?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Vypadá to teda strašně a bolestivě, je to nějaké zahnisané au ...
Ale jinak hezká změna

arrow
profile_image
Schatz1
od 4. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky, je mi to líto ale ty rána v jizvě nevypadá moc dobře. Příjde mi to jakoby ti ty stehy moc utáhli a přes ten tlak se to nemůže hojit.. V každém případě držím palce ať se brzy uzdravíš..

Ahojky.vůbec to nebolí .Já jsem sundala kryti a všechny stehy zůstaly na tom.Bohužel se s tím nedá nic dělat nechat zarůst a pak znova zašít a nebo plastika.Nevím paní doktorka tady bude až 18.8 tak uvidíme co na to řekne

arrow
profile_image
SantaMaria
od 25. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mazala bych hned k lékaři, pokud tam není tvoje paní doktorka, bude tam někdo jiný. Tohle nevypadá dobře, bála bych se, aby se ti tam nedostala ještě infekce. Jinak ti držím palce, ať se to brzo vyřeší a uzdravíš se.

Cituji SantaMaria: Mazala bych hned k lékaři,

Děkuji za podporu

arrow
profile_image
benjaminek
od 15. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Vypadá to, že se to může samo zhojit i bez jizvy, ale máš tam trochu hnisu, to by chtělo ještě pořešit, hlavně si na to přímo nedávat gázu, jinak se ti to k ní přilepí a až to budeš příště sundávat tak se to zase strhne, nejlepší by bylo jít tam, kde ti to dělali, snad tam není doktorka sama, nebo na normální chirurgii, aby Ti tam dali to správné krytí, které se nebude lepit a bude sterilní.

Já jsem měla v tom téčku to samý, akorát v menším a jelikož jsem měla doktora 300km od sebe, tak jsem mu to nafotila a poslala a bylo mi sděleno, že se to zahojí samo a opravdu zahojilo. Ale jak píšu, bylo to menší.

Reaguji na Nicol: děkuji moc za uklidnění.A nemáte někde ty fotečky uložené?Poslala bych vám mailovku.

Reaguji na benjaminek: Mám si na to dávat Betadin mast ,když jsem šla na chirdu tak mi ji tam dali taky.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Jaruška: Ahoj, nezoufej, měla jsem po zmenšení něco podobného,a to na obou prsech, bohužel se to prý dle doktora stává, v trojcípu je na jizvu největší tah a díky zeslabené a vytahané kůži se to špatně hojí. Nic moc se s tím nedá dělat, nezbývá než vydržet, nakonec se to samo zahojí, ale chce to čas, ovšem je nutno počítat s tím, že nepěkné jizvy zůstanou, tak snad jedině zbývá po zhojení domluvit si s doktorem opravu jizev, ale nikde není záruka že to dopadne líp, já jsem to nakonec vzdala protože kdo má sklony k špatnému zhojení , nemá jistotu že oprava dopadne líp.

Reaguji na Evelyn: Moc děkuji ale jsem z toho špatná a unavená.Nemůžu kvůli tomu do práce a bohužel je to ještě na dlouho.A mám pocit že to prso má jiný tvar díky tomu rozjetí.
Tak Evelyn nemá ani cenu abych tam zítra jela když tym ani moje operatérka není?A prosím co jsi si na to rozjeté dávala?

Reaguji na Jaruška: ¨
V lékárně prodávají sterilní vlhčené krytí,používá se většinou na popáleniny a rány,kde prostě není kůže..........tím bych to přikryla.Nepřilepí se to k ráně a ten roztok hojí,jen je to trošku dražší....řádově ve stovkách podle velikosti "čtverečků".

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené