arrow
profile_image
Ifísek
od 6. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Při hledání dárku pro rodiče mě zaujaly horké kameny. Ráda bych ale věděla, jestli s nimi máte někdo pozitivní zkušenosti, jestli i při použití doma mají nějaké účinky, moc se mi jim nechce důvěřovat
Oba rodiče bolívají často záda a taťka jedou dostal masáž právě těmito kameny. Hodně si jí chválil, tak myslím, že pokud by to pomáhalo, tak by se jim dárek moc líbil.

Šlo by o nějakou levnější sadu, např. tuto nebo tuto

Taky jsem si před rokem v tomto období říkala, že by to mohl být dobrý dárek. Jo dobrý dárek to byl, radost byla, ale nevím jestli ne milosrdná, protože za celý ten dlouhý rok to mamka ani nevytáhla, jestli vůbec ví, kde je má takže pro někoho, o kom víš, že to bude používat, je to dobrý dárek, ale znovu bych je už nekoupila.

arrow
profile_image
Lotta
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ono nestačí, že to nahřeješ a dáš si to na záda. Mělo by se tím opravdu masírovat atd. a pokud si tvoji rodiče aspoň občas masáže doma nedělají, pochybuju, že s tím začnou. Jednak je potřeba znát techniku a hlavně na to mít čas. Nevěřím, že ten, kdo doma s partnerem nedělá masáže pravidelně a toto by tedy měli jako zpestření mezi jinými technikami, masírovat začne. Navíc pokud rodiče už záda pobolívají, není dle mého názoru vhodné, aby se do toho pouštěli sami. Raději bych rodičům dala poukázku na masáž do salonu. Pokud jde o samotné prohřátí zad, které samozřejmě může hodně lidem pomáhat, je vhodnější koupit elektrickou nahřívací dečku (mám jednu z konce komunismu, je stará jako já, ale naprosto výborná věc právě při bolestech zad, ale i menstruačních bolestech).

arrow
profile_image
Ifísek
od 6. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tak zrovna rodičům bych je na erotičtější účely asi nekupovala díky za rady, asi je teda nechám jenom jako nouzovku, kdybych nic jinýho nevymyslela

arrow
profile_image
sarlotka1
od 31. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě se lávové kameny jako dárek líbí. Ono fakt stačí to nahřát, přiložit a už je to příjemné. To teplo uvolňuje samo od sebe, takže v tom není žádná věda.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené