Ahoj holky,jsem 5 dnem po operaci teda zvětšení prsou a ještě do včerejšího dne byli ty moje nové půlky jako cizý...dnešním dnem se mi pěkně zavařují a zjišťuji u nich takovou jakousi horkost až hodně velké zahřátí...chci se zeptat jestli si myslítě že je to normální a nebo jestli to třeba nemá souvislost se začínající infekcí ,když mi takhle "vařej"teploty nemám,antibiotika také dobírám ještě z nemocnice a prsa jinak nejeví známky bolestivosti..

arrow
profile_image
supernova
od 9. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky, já jsem po augumentaci 3 týdny a prsa jsem měla horké taky.. Budou ti postupně chladnout, neboj..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

brebentilka
To nic nebude, prostě se hojí. Kdyby to bylo něco vážného, měla by jsi teplotu. Ono ani není co by ti mohlo být. Infekce se projevuje jinak a je hodně vzácná. Máš za sebou náročnou operaci, celý hrudník rozřezaný, je jasné, že se projeví. Možná ti prostě vyprchaly všechny ty oblbováky.

arrow
profile_image
bagheta
od 13. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

brebentilka
ahojky, já měla taky první dny pocit,že potřebuju nutně uhasit,nebo chytne deka...neboj,je to normální....mě prsa hořely ještě po 2 týdnech po ránu

ty jo pomalu jsem byla jako zavařovačka,ale horkost pomalu ustupuje..je na snadě ,že za pár dní to bude jen vzpomínka...sem tam nad večerem se ještě trošku vařím,ale teť pomalinku začínám pociťovat spíše pálení...ale je to fajn,otoky taky opadávají ,na jednom už nejsou..teším se z nich ..děkuji za info holky

Ahojky,měla jsem uplně ty samé pocity,taky jsem měla horká prsa i 12dne po operaci,myslela jsem že mám teplotu,ale teplo šlo jen s prsou,ted už to trochu ustupuje,ale pořád je mám krásně teploučké,to pálení mám taky,sem tam mě i lehce píchne a bolí,ale snad to k tomu patří.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené