Holky mi to nedá,musím se Vás zeptat.Vy ,které se barvíte Loreálem Excellence,možná i jiné řady této značky,nepozorujete horší kvalitu těchto barev? Já používam Excellence 9.Vždy jsem tvrdila a má zkušenost to jen potvrzovala,že Loreálky jsou nejlepší barvy z drogerie.Nyní Loreál měnil krabičky,já jsem si koupila po výměně Excellenci 9.Barva mi chytla fajn,jenže teď po 3 týdnech je vymytá.To co mi zůstalo na vlasech je ani blond ani hnědá,prostě hrozné! Dřív mi barva vydržela 6 týdnů! Mám takový pocit,že s každou změnou obalu barev Loreál se mění kvalita barev k horšímu.Co Vy na to?

arrow
profile_image
freaky
od 6. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Upřímně, přemýšlela jsem nad tím samým. Používala jsem Preference Velmi velmi světlou blond duhovou a chytala mi krásně i na odrosty, sice byly trochu tmavší, než délky, ale vypadalo to hezky přirozeně.. v novém obalu jsem ji koupila jen jednou, protože pěšinku jsem měla totálně zrz a vypadalo to pěkně blbě

arrow
profile_image
Rain
od 6. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na freaky:

Mám naprosto stejnou zkušenost . Teď musím předem odbarvit melírem aby chytla jak má...

Takže nejsem sama, kdo má takový dojem.Škoda! Teď hledám náhradu.

arrow
profile_image
freaky
od 6. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

jsem z toho nešťastná, barva byla krásná a přišla mi šetrná a ta kúra, co k ní dávají, je výborná a v praktické tubě. Taky hledám náhradu, zatím nejsem s ničím spokojená a odbarvovat před každým barvením se mi fakt nechce, zas tak tmavé vlasy nemám a je to dvojitá práce..
Právě jsem chtěla zkusit ještě tu Excellence, ale asi nebudu vyhazovat peníze, když už taky není, co to bývalo

Reaguji na freaky: Já jsem kdysi zkoušela Garniér,takže ho zkusím při příštím bavení použít.

arrow
profile_image
Gingie11
od 8. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem vždycky barvila Lorealem a říkala jsem si, že je to to nejlepší, na co můžu v drogérce narazit. Pak jsem kvůli nevelkému výběru červených barev lorealu zkusila garnier sensation, a za mě musím říct, že je to vážně dobrý, odstínů jsem zkusila škálu, vypadají přesně jak na krabičce, výdrž je výborná a výživa přibalená k barvě taktéž.

Cituji Gingie11: garnier sensation

Zrovna tenhle jsem zkoušela,měla jsem č 8 vůbec se nevymývala,taky jsem byla velmi spokojena.Proto si jej koupím znovu.Loreál už nechci.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené