Ahoj,
nevěděla jsem, jak přesně dané téma pojmenovat. Na HQHair jsem si objednala paletku Naked. Zpočátku jsem mohla zásilku kontrolovat přes Royal mail na který mi dali odkaz. Ted už to ale není možné. Česká pošta můj balík na starosti nemá tak nevím, kde bych ho mohla sledovat. Zkoušela jsem UPS, GLS.. a nic. Proto se ptám, jestli si nepamatujete název firmy, od které balíky dostáváte. Moc děkuji.

arrow
profile_image
whisper mojeid
od 4. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
234    0
Číst hodnocení

Jestli jsi zvolila free shipping, tak to sledovat nejde a doručí to normálně pošta.

Reaguji na whisper: Aha, tak to jsem nevěděla. Volala jsem na info linku pošty a tam mi řekli, že řadu zásilek z UK nemají na starosti. Když jsem ji nadiktovala číslo zásilky řekla mi, že takové nedoručují, tak nevím, snad brzy přijde už se na ní moc těším a jsem dost nervozní, aby ji neztratili. Poštovné jsem dávala zdarma.

Cituji WercaK: Zpočátku jsem mohla zásilku kontrolovat přes Royal mail na který mi dali odkaz. Ted už to ale není možné.

Zásilky se při převzetí českou poštou přečíslovávají. Respektive mění se kód před či za číslem, teď nevím přesně. Tedy pokud se něco nezměnilo od poslední zásilky, kterou jsem sledovala ze zahraničí. Vím, že jsem taky ztratila tracking a pak jsem zjistila, že ČP mírně pozměnila kód zásilky.

Reaguji na mishka999: To mě taky napadlo, jen škoda, že se to člověk nemá jak dozvědět v případě, že by se zásilka ztratila. Mě se například běžně stává, že mi poštačka nehází lístečky do schránky a já se tak ani nedozvím, jestli mám něco na poště. Jednou jsem kvůli tomu pak hledala rodný list po celé Praze, protože byl vrácen odesílateli a já to ani nevěděla.

Můj free shipping přišel z Rakouska přesně v odhadovaný den doručení, normálně Österreichische post a přinesla ho pošťačka. Na trackingu sice občas něco naskočilo, ale žádná konkrétní města, takže ten je tady k ničemu. Jsem ráda, že balík nebyl cestou ukraden.. Bohužel mamlasové zvorali 1 ze 3 položek objednávky - místo Nars korektoru poslali Nars lip pencil Tak doufám, že mi chybnou položku zadarmo dopošlou .

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené