arrow
Neprodává v Bazaru

Máte s tou poruchou někdo zkušenosti? Mě byla hraniční porucha osobnosti cca před 4 lety diagnostikovaná u psycholožky,ale nevím jestli je to pravdivé, pač byla dost nesympatická a skoro vůbec se se mnou nebavila. Nějaké rysy té poruchy na mě sedí,ale ne všechno. Máte někdo zkušenosti s občanským sdružením Kaleidoskop? Měl by pomáhat lidem s HPO.

http://psychologie.doktorka.cz/hranicni-porucha-os obnosti/

pussydeluxe
v lednovém časopise Moje psychologie je na toto téma článek. Zkus si ho koupit, třeba ti to pomůže jak dál.

dnes, 23:02:53 - Připojeno během spojování:
Hraniční porucha

Ahoj, máte někdo nějaké zkušenosti s hraniční poruchou osobnosti? Víte o ní něco bližšího, než co se člověk dozví z "chytrých knih a článků" ?

Já ji mám a je to hrůza , teda pro okolí...

Leela23
prosím tě a můžeš mi napsat jak se to u tebe projevuje?Děkuju

vanilinka
Hrozněagresivita,sobeckost,nezodpovědnost,spim 14hodin denne, porad jsem nervozní,brutálně zamindrákovaná,sem hodně nevypočitatelná,permanentni pocit nudy a neuspokojení,neustále řeším jak vypadám, neumim se soustředit ... je to strašně težký, ale co beru léky tak je to mnohem lepší. Bud někoho nesnaším nebo miluju nic mezi tím. Všechno mám bud dobrý nebo špatný. Magor prostě

arrow
Neprodává v Bazaru

Leela23
Ahoj, já jsem dřív byla dost nezodpovědná ve škole, ale úderem mých osmnáctek se ve mě něco zlomilo a zlepšila si všechny známky o jeden až dva stupně. Svým vzhledem jsem taky dost posedlá. Vůbec se nesnesu se svými rodiči.

arrow
Neprodává v Bazaru

Leela23
Jo sebevědomí mám taky dost nízký a občas se mi zdá, že můj život nemá smysl a cejtím hroznou prázdnotu. Zítra jsem objednaná do Esetu, tak doufám, že mi to pomůže.

Tak dej hned vědět jak to tam dopadlo!Deš na individualni terapii nebo skupinovou? Tu prázdnotu citim pořád taky, ale zatim mi nikdo nepomohl. Ale v tom esetu je to pry dobrý, Tobě určo pomůžou!

Leela23
Já nějak cítím chování svého muže a on tím a ještě dalšími věcmi trpí,ale bohužel se neléčí a tobě děkuju.

arrow
Neprodává v Bazaru

Leela23
Mno zatím jdu na vstupní pohovor, uvidím jestli mi doporučí skupinovku nebo individuální. Hlavně doufám, že mi to pomůže.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené