arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat. Kdysi jsem si koupila tento hřeben od Avonu. Bohužel se nám po letech rozpadnul. Už jsem pořídila další hřebeny, ale žádný mi tak nevyhovuje. Avon má místo toho jiný, asi tento. Nevíte někdo, zda češe stejně?
Díky moc

arrow
profile_image
Starry_girl
od 18. 2. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, já mám kartáče s kančími štětinami od značky Macadamia Natural Oils, jeden velký obyčejný na rozčesávání a druhý velký kulatý na foukání, pak mám od stejné značky ještě umělohmotný rozčesávač vlasů, který používám na mokré vlasy a má narozdíl od jiné značky rukojeť a tak se lépe drží a nevypadává z ruky. Všechny kartáče jsou super kvalitní, mám je asi čtyři roky a pořád jsou jako nové a nevypadla z nich ani jedna štětina. Myji je normálně v šampónu, vlasy jsou po nich krásné jemné, hladké a lesklé. Když si vzpomenu na kartáče předtím, tak to byl úplný horor, nechápu, jak jsem s nimi mohla trýznit vlasy.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já jsem měla kartáč Monroe a byla jsem z něj naprosto nadšená. Měla jsem ho cca 7 let. Bohužel se mi pak pokazila rukojeť a už to nebylo ono. Určitě si ho ale pořídím znova.

arrow
profile_image
luciezesv
od 8. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ja jsem myslela,že kanci štětiny musí být vsazene do dřeva?Aby byl kvalitní,tak teď nevím jak to je?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené