Asi týden používám Orofluido, první dojem je úžasný, vlasy jsou hebké, voňavé ale v konečném efektu mi vlasy hrozně zhrubly a přijdou mi vysušené a cuchají se. Je možné, že to způsobilo Orofluido? Jinak ostatní vlasovou kosmetiku jsem nezměnila. Díky za příspěvky

arrow
profile_image
Polárka
od 31. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

To cuchání musím potvrdit, hodně se mi na konci začly uzlovat dokupy,nešly rozčesat, proto jsem jej věnovala sestřenici, za chvíli bych díky tomu měla vlasy o dost kratší.

Já nemohu používat žádné oleje na vlasy,protože mi je hodně vysušují.Orofluido asi nebude vyjímka.Možná na mastnější vlasy...já mám suché.

Cituji rakave: já mám suché

Já mám suché a lámavé vlasy a Orofluido mi je právě naopak zmašťuje. Přijde mi, že si vlasy můžu umývat denně a to jsem si dřív umývala vlasy jednou za 2-3 dny. Dle mě jsou účinky Orofluida individuální.

Mně se taky nezdá,že by mi Orofuido vlasy vysušovalo,jsem s ním moc spokojená,ale někde jsem četla, že silikony sice uhlazují při závěrečné péči,ale časem prý vlas vysušují a trhají zevnitř,jak je silikony obalený a nasáklý,tak nevím,co je na tom pravdy.....

arrow
profile_image
Alice_in_Wonderland
od 30. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Po dobu prvních tří dnů, když jsem si Orofluido dávala, jsem měla super lehké a měkké vlasy. Po třech dnech (aplikovala jsem každý den na suché umyté vlasy) přestalo mít výraznější efekt a později se mi zdálo, že se mi více lámou konce, tak jsem toho nechala. Sem tam se mi něco ulomí i teď, ono přece jen mám moc dlouhé vlasy, ale řekla bych, že to je o hodně lepší, než když jsem používala OF.

Reaguji na Alice_in_Wonderland:
no právě poprvé a podruhé se mi to zdálo super a vlasy byly lehké a měkké ale jak na to koukám po týdnu radši s ním končím, ale je to škoda

arrow
profile_image
Alice_in_Wonderland
od 30. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Edie Sedgwick:
Já bych řekla, že to je těma silikonama. Až se jich vlasy "nacucali", tak to přestalo účinkovat.

arrow
profile_image
pehot
od 27. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji avanta: Používám Orofluido už dost dlouho, vždycky na vlhké konce ( po mytí ) a nemůžu si stěžovat. Kdybych ho dala na suchý, tak mě vysuší konečky taky.

Pod to podepisuju.
A avanta: při každým mytí vlasů si na tebe vzpomenu a blahořečím za ten objev

Já můžu používat Orofluido také jen do vlhkých vlasů, do suchých mi nesedí, tak kdyžtak ještě zkuste to

arrow
profile_image
tinecka77
od 28. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Používám OF do vlhkých vlasů, jako rozčesávač. Nedávám ke kořínkům, nemám po něm ani mastné, ani suché vlasy, ale moc krásné, lesklé a hebké. Používám ho už dost dlouho.

Kvalita vlasu nemusí být dána jen přípravky které používáš, ale i výživou, počasím atd. Po létě můžou být vysušené, nebo jim může vadit že se začalo topit, tohle má na vlasy opravdu velký vliv.
Takže vinu bych nedávala OF. Vlas se jím nemůže nacucat a pak se lámat a být suchý. To je nesmysl.
Každopádně pokud máš lámavé a rotřepené konečky, nedoporučuju žádné olejíčky ani OF. V tomto případě jedině nůžky a neodkládat to, než se ti vlas potrhá hlouběji. Je to jako s nehty.

Cituji Edie Sedgwick: Asi týden používám Orofluido, první dojem je úžasný, vlasy jsou hebké, voňavé ale v konečném efektu mi vlasy hrozně zhrubly a přijdou mi vysušené a cuchají se.

Tak to stádium mám přesně já, už jsem si chtěla objednat velké balení ale neudělám to, když jsem ho nepoužívala, tak se mi vlasy tak necuchaly....Přitom ještě minulý týden jsem byla spokojená, ale teď už 3x nic moc. Přitom konečky se mi netřepí, jen se prostě cuchají

Cituji tinecka77: Kvalita vlasu nemusí být dána jen přípravky které používáš, ale i výživou, počasím atd. Po létě můžou být vysušené, nebo jim může vadit že se začalo topit, tohle má na vlasy opravdu velký vliv.
Takže vinu bych nedávala OF. Vlas se jím nemůže nacucat a pak se lámat a být suchý. To je nesmysl.
Každopádně pokud máš lámavé a rotřepené konečky, nedoporučuju žádné olejíčky ani OF

nic takového nemám a vím sama kdy je na čase ostříhat konečky, jak jsem psala, je to týden co mi to začlo dělat a zrovna týden co OF používám...

arrow
profile_image
tinecka77
od 28. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Edie Sedgwick:
Nemyslela jsem to konkrétně na tebe. Jen tady holky psaly o lámání a třepení vlasů, tak jsem to myslela spíš obecně. Jen jsem se špatně vyjádřila.
Určitě ti nemuselo OF sednout. To se může stát. Používáš ho do mokrých nebo do suchých vlasů?

arrow
profile_image
Mirusi
od 28. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Silikony v závěrečné péči sice dokáží vlásky kráásně uhladit a dodat jim lesk, ale je to vlastně jen optické, protože silikon vlasu výživu nedodá. Dlouhodobým používáním silikonu, který není ředitelný vodou (OF ho obsahuje) jsou tím pak vlasy obalené a nejde to pořádně umýt ani šamponem, což má za následek to, že se k vlasu nedostane výživa z pěstících přípravků, ani dostatek vlhkosti. Vlasy pak vypadají silně a leskle, ale lámou se, třepí, cuchají a upadávají... Bohužel jsem to zažila na vlastní kůži (vlasy) a Orofluido jsem raději přestala používat, až na vyjmečné příležitosti, když chci vlasům propůjčit ten lesk.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené