arrow
profile_image
Lenilena1
od 25. 6. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky, potřebuju poradit.
Ve středu jsem byla na zvětšení rtů, dnes je sobota, to, že mám všude po rtech modřiny, to neřeším, modřiny nakonec zmizí. Že to stále bolí, taky už neřeším.
Nechávala jsem si zvětšovat pouze horní ret, 1 ml (název látky si nepamatuju, jen že to bylo růžové). Horní ret jsem až tak malý neměla, chtěla jsem ho jen trochu, aby byl šťavnatější.
U levého strany rtu mám pocit, že tu látku mám jen nad rty, vlastně takový tvrdý váleček podél celého okraje. Nad pravou částí rtu mám jen hrudku na jednom místě.
Je to celé špatně nebo to zmizí?
Díky moc za reakce.

nezmizí, resp bude se to postupně vstřebávat, ale bouličky budou pořád lehce vidět. Zkus to promasírovávat (i když to není úplně příjemné).

Mě se bohužel nerozpustily ani rozpouštědlem takže by my to vyndali jen chirurgicky, protože my tkán kolem už zatvrdla a zapouzdřila se.

arrow
profile_image
Lenilena1
od 25. 6. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na DominikaP: To jsi mě docela vyděsila. Doktorce jsem volala a říkala, že je to ještě brzo, že by se to mělo vstřebat, ale ať se přijdu klidně ukázat.
Ach jo. Jediný, co jsem nechtěla, aby bylo cokoliv poznat.

arrow
profile_image
Lenilena1
od 25. 6. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Saraa: A masírovala jsi to? Nebo jaký ti uvedli důvod, že se ti to zapouzdřilo?

já byl minulý týden na výplni byl to evermel lips 1ml a hrudky jsem měl pouze v místech vpichu ale výplň byla rovnoměrně rozmasírována již po aplikaci,teď mám pouze hrudku v srdičku rtu kam aplikovala MUDr výplň hlavně pro nadzvednutí rtu
takže určitě hrudky zmizí
a kontrola cca. po 12 dnech bude myslím optimální pokud bulky neustoupí

Tak silikon nebo x tisic chemickych látek by ji tam nedali protože sililon se k výplni ftů nepoužívá leda ve zlatých devadesátek pro look ala Pam Anderson a navíc všechno co se použiva jsou varianty kys hyaluronové jen záleží na hustotě gelu resp zesíťovani
Pochybuji ze ji zam narvali metacrill
Jen mě překvapuje že jste nepodepisovala dokument který chrání obě strany kde se píše co kolik a kam se aplikuje plus jak se po aplikaci chovat a čeho se vyvarovat

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené