Ahoj holky, narazila jsem na netu na informaci, že se začaly vyrábět lízátka z rostliny Hoodia, které prý snižují chuť k jídlu a poodporují spalování. Nevíte někdo bližší info nebo nemáte s tím zkušenost?

arrow
Neprodává v Bazaru

četla jsem o tom v mariane. Američané to prý skupují po kilech a u nás to prý zatím asi není a v tom mariane doporučovali objednat z amerických e-shopů.
Jako možná to má nějaké účinky, ale řekla bych že to bude stejné jako když řeknou že na spalování je dobrý zelený čaj a na chutě zase chrom.

Stejně je to vše jen o vůli. Moje mamka si dává na to aby neměla chutě na sladké chrom a za hodinu ji vydím s nějakou milenou nebo kofilou myslím si že je to o vůli a ne o pilulkách a myslím si že stejné budou i tyto lízátka.
Možná to funguje i tak, že když si něco strčíš do pusy a nějakou dobu to cumláš a olizuješ tak pak třeba už na nic jiného chuť nemáš, protože jsi tu svou pusinu na nějakou dobu zaměstnala. Ale uvidíme co to bude třeba přišel zázrak lákalo by mě to vyzkoušet. V obchodě s čaji mě paní dala k nápuku jakési bonbony ze zeleného čaje a moc mě to chutnalo...

Já jsem si právě četla na netu ještě o té rostlině hoodia a psali, že domorodé kmeny prý žvýkali tuto rostlinu, když byly celý den někde na lovu apod. aby neměli hlad. A dokonce i vojáci někdy ve válce se tím ,,živili,, Ja si také nemyslím, že to byl kdoví jaký zázrak, ale jestli na to někde narazím, tak to vyzkouším

arrow
Neprodává v Bazaru

já jsem se snažila jíst podle zdravého jídelníčku snídat nevynechávat svačinky jíst 5x deně. Toho ovoce a zeleniny mě přišlo tak moc. Zjistila jsem že jsem jedla fakt málo a slo mě to hubnutí opravdu líp, když jsem začala víc jíst, ale přišla jsem si že pořád něco jím. nesla jsem si do práce pomalu kabelu jídla milion krabiček.
A připadala jsem si pořád plná a opravdu je to ten nejlepší způsob hubnutí! Neměla jsem vůbec pocit hladu a ani chutě na sladké, slané.... Kdybych jedla něco po čemu budu mít menší chuť k jídlu tak byych zase začala jíst méně a hubnutí by mě šlo zase hůř. Takže by to asi míjelo účinek.
Asi je to pro opravdové žrouty nebo já nevím no. Ale vyzkoušet by se to dalo

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené