arrow
profile_image
Radová
od 2. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den.

Chtěla bych se zapojit tady to této diskuse stejně tak jako pár žen tady. Hubnu s paní Evičkou už 2 měsíce. Musím teda říct a to na její obranu, že paní Eva je velice seriozní člověk a mě osobně pomohla. Po 2 dětech se mi váha zastavila na 125 kg a teď za necelé 2 měsíce mám 7 kg dole a jsem jí za to vděčná. Změnila mi jídelníček, a to tak, že už někdy ani nejím to co jsem jídávala. Moje tělo si na to zvyklo a jsem s paní Evou v kontatku pořád. Debatujeme spolu o různých možnostech stravy atd. Oslovila jsem paní Evu taky s trochou nedůvěry, ale nelituji toho, protože shazuji svoje kila pomalu ale nevrací se. Slavili jsme narozeniny a jedla jsem jeden den na co jsem měla chuť a výsledek? 0,5 kg nahoře za celý víkend jídla. Pak jsem si dala na jídlo to co mi Evička řekla, a bylo to hned všechno dole.

Jen se mi tady nelíbí názory jako že to devastuje zdraví!! Co?? Tak to radši někdo půjde do lékárny a koupí si tam Alli nebo nějaký jiný rujnující léky ? Tohle nechápu. Já jsem teda před dětma vážila nějakých 80 kg, ale bohužel hormony a těhotenství udělali své, ale na 40 kg nadváhy bych já nikdy osobně nešla do lékárny pro léky. Vždycky jsem zkoušela upravit jídelníček, ale až paní Eva mi poradila jak a vůči své postavě a tam kde se mi ukládá tuk v těle, mi poradila co a jak jíst a v kolik hodin.

Paní Eva je mým lékem na hubnutí a ať si každý říká co chce.

Ono je lehký urážet, podceňovat, a nevěřit, když to nikdo nezkusil a hlavně je dobrý o tom mluvit, když o tom někteří nic neví.

arrow
profile_image
Fifika
od 22. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Katrin6: Reaguji na Fifika:
A milá Fifiko a ostatní navážející se dámy, pokud jste silné či obézní a nemáte na práci nic jiného, než na všem a na všech hledat mouchy

Vážená Katrin6 a spol: Znovu jsem si důkladně přečetla celou diskuzi. Nikdo tu paní Mgr.Evu Manďákovou ani neuráží, ani nepomlouvá a nehází na ní špínu. Je to debata o smyslu takovýchto hubnutí, a každý má právo říct svůj názor nebo zkušenost. Není potřeba útočit na ty jež váš společný názor nesdílí ! Jo a mmch.nejsem silná ani obézní, takže vám nezávidím váš úspěch .

arrow
profile_image
vavule
od 3. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den,
musím se také přidat do diskuse na téma - paní Manďáková. Její systém hubnutí zkouším již 9.týden, podařilo se mi sundat 13kg bez hladu a trápení. Spolupráce s paní Evou je bezproblémová, vždy, když jsem potřebovala radu - cokoliv- ještě týž den mi odpověděla a poradila. Je to velice slušná a příjemná paní, která celkem za pakatel pomáhá lidem s nadbytečnými kily a s tím i úpravou- zlepšením zdr.stavu - moje vlastní zkušenost(pocení , zadýchávání, odlehčení kloubů..). Jsem chemik a některým věcem myslím rozumím, takže nejde o nic nezdravého a škodlivého. Také její spolupráce s VZP je myslím dobrá záruka, že nejde o výdělečný podnik a nějaký podvod. Já jsem paní Evě vděčná a na tom nic nezmění, moc jí fandím a všem jejím hubnulkám ( i já jsem jedna z nich)! vavule

arrow
profile_image
DášaM
od 1. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pozdravuji vás ostatní zhublé a hubnoucí kočky, tak jsem se tím nabudila, že jedu Evin jídelníček znova a dám dolů ještě 5 kg a hotovo slovo.

arrow
profile_image
krysiok
od 28. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na DášaM: Krásný den všem
Daši držím palečky přeji krásné hubnutí ,taky jsem ho oprašila chci podlest 70kg,snad se mi to podaří Krista

arrow
profile_image
mariposa
od 28. 12. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já teda nevím, ale podle toho, co jsem pochopila z celé této diskuze a i stránek dotyčné dámy, tak mi to přijde, že prostě někteří lidé potřebují spíše takový psychologický podmět, jako je zaplatit nějaké peníze někomu, kdo mu sestaví jídelníček, který má vylepený na lednici a pak to hubnutí najednou jde. Já věřím všem co tady píší, že s paní Evičkou zhubnuly, ale proboha, pokud je to založeno jen a pouze na tom, že příjem musí být nižší než výdej, tak to si přece dokáže sestavit každý sám, za cca hodiny a to s potravin, které mu chutnají a jí je. Jestli má paní jeden univerzální jídelníček na nějakých 4000Kj, který všem odesílá, kde je například maso, které každý jíst nemusí, a ještě si to musíte sám přepočítávat, tak to s prominutím nestojí asi za 5 Kč. Nehledě na to, že 4000Kj je fakt málo. Ale je jasné, že pokud to opravdu dodržíte, tak hubnout určitě budete.
Myslím že pokud by měl někdo tu vůli a odhodlání hubnout, tak by mu daleko přínosnější a levnější si přečíst například místní diskuzi o hubnutí. Ale jak jsem napsala na začátku, tak si myslím, že u většiny těch lidí, kteří s ní zhubli, je to spíš jen ten efekt, že mají nějaký jídelníček, který musí dodržovat a pak zhubnou a kdyby si ho napsali sami, tak by to asi nebylo ono..

arrow
profile_image
DášaM
od 1. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Však nikdo nikoho nenutí, to je podstata, každý si může na netu vybrat, co chce a to zkoušet, někdo si stačí sám, někdo potřebuje nějaké vodítko a rozpis, já měla porce s navýšením od 5500 do 6250Kj jak který den, aby mi nestagnoval metabolismus, hlad jsem rozhodně neměla a krevní hodnoty cukru a cholesterolu se mi po dvou měsících pěkně vylepšily. dokonce jsem vzala jídelníček ke svojí doktorce a ta neměla námitky a pochválila mne, že jsem zhubla zdravě.

arrow
profile_image
Daníček
od 1. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nedá mi to a ještě se k tématu vracím.
Tady se rozpoutala svatá válka za paní Evičku. Pobavilo mě, jak má své ovečky - hubnulky zorganizované, že okamžitě houfně výrazí se zaregistrovat na diskuzi, která je jinak evidentně vůbec nezajímá (jejich příspěvky jen v tomto tématu). Je to opravdu správná vůdkyně z lidu!

Vše je věc názoru. Na mě osobně její webové stránky působí velice provinčně a neprofesionálně, něco jako lidová umělecká tvořivost prezentovaná na pouťové zábavě. Neprofesionální je i její jídelníček - zkušenost dcery před dvěma lety. Ale to je můj názor, jinak ať si každý platí za co chce a drží si dietu jakou chce. (Jen tak mimochodem, znáte někdo seriál Malá Velká Británie a jejich klub Antišpekounů?)

Jiná věc ovšem je, že když zde Eva na diskuzi fungovala, všude cpala své nezištné rady za 500, přesto že byla několikrát upozorněna, že prezentace svého podnikání a neplacená reklama tu není přípustná. Kdyby Eva bývala jen diskutovala, napsala jakým způsobem hubne , jaká pravidla dodržuje, ty negativní reakce by rozhodně nesklidila. Jenže ona neustále vnucovala svoji placenou metodu a mám dojem, že jí tenkrát kvůli tomu administrátor "ustřihl". Možná si některá z pamětnic vzpomene, jak přesně to tenkrát bylo.

arrow
profile_image
DášaM
od 1. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To bylo asi někdy dávno, když začínala, nyní vím, že některé ženy i odmítla nebo musely chvíli čekat, začátky bývají těžké a každý se zdokonaluje. Na stránkách má napsáno, že je tvoří sama - amatérsky, tak co, přece nebude platit ještě další lidi za vedení stránek, komu se nelíbí, ať tam nechodí. Já v jejím menu vždy najdu pod sebou vše přehledně a píšeme si vždy v návštěvní knize s nejvyšším číslem, nevím, co je na tom těžkého se v tom vyznat. A myslím, že podle mnoha ohlasů má úspěšných klientů víc než všichni podfukáři s prášky a koktejly.

arrow
profile_image
DášaM
od 1. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak co , nějak to tu utichlo. Connnny zkoušíš to?

arrow
profile_image
anelimka
od 24. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojky děvčata,nedá mi to a musím reagovat....též jsem hubla s Evičkou a mám jen samé pozitivní zkušenosti!!Zhubla jsem 13kg(vážím nyní 58,měřím 165) a nadále zásady jejího stravování dodržuji...občas hřeším,ale to je snad normální,nikdo nejsme 100%!Nelíbí se mi,jak zde Evu kritizujete,ona je opravdu mimořádný a velmi obětavý člověk!!Není to jen o hubnutí,ale taky musíte zapojit hlavu a celé tělo...je to prostě změna životního stylu!!Ten,kdo zhubne a pak se vrátí ke svým normálním hříšným návykům....ten se motá v bludném kruhu.....Milena

arrow
profile_image
Jelena
od 4. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

A zase je to tady, zase samé kladné hodnocení od uživatelek s méně než 10ti příspěvky. To už je jak ve fóru o kavitaci.

Kdesi sem četla něco o zlodějce, že ten jídelniček by si sestavil každej alespoň trochu přemýšlející člověk a ke všemu i líp
Ale za sebe bych rozhodně neposílala 1000,- nějaké paní Evě.

To mi připomíná povídku nejspíš podle pravdy, jak jedna paní chtěla zhubnout a kdesi byl inzerát pošlete mi tolik a tolik peněz a já vam zašlu zaručený recept jak zhubnout. Poštou přišel v obálce lístek a na něm bylo napsano : "Nežer!"

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené