arrow
profile_image
Shalinka
od 4. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravím, chci se zeptat, jestli má některá z vás zkušenost s hubnutím za pomoci online trenérů? Chtěla bych se zaregistrovat např.na fitcoach.cz a možná do toho investovat nějaký ten peníz, aby mi vytvořili i jídelníček, ale nevím, jestli jim mohu věřit.
Díky za odpovědi

arrow
profile_image
cat woman
od 14. 11. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Shalinka: Ahojda, já právě začínám s hubnutím pomocí trenérky/odbornice přez výživu. Zaplatila jsem si 1500 kč, je to na tři měsíce. Jelikož je ve městě, kde bydlím je v ceně zahrnuta první konzultace, kde si semnou promluvila o mém životním stylu, musela jsem jí poslat vyplněný dotazník, dále si mě zvážila a změřila. V ceně jsou zahrnuté konzultace přez internet nebo schůzky, 3 x cvičení s trenérkou, kompletní jídelníček + další jídla a cvičební plán. Zatím to je super. Je s ní skvělá domluva. Myslím si, že hodně záleží na tom, na koho narazíš. Chce to vyzjistit recenze.

arrow
profile_image
operiaX
od 17. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji cat woman: Myslím si, že hodně záleží na tom, na koho narazíš. Chce to vyzjistit recenze.

to každopádně já jsem narazila na slečnu která mi vůbec nesedla zbytečné 2000
slečna poradkyně mi říkala že kdykoliv jí můžu zavolat i třeba když budu v obchodě že mi hned odepíše a vždycky mi odepsala asi za tři dny na mail.. což mi bylo *** platné.. navíc mi napsala jídlo které mi vůbec nechutnalo a nedalo se to pozřít až jsem se ráno dávila no děs :/ za ty peníze už nikdy!

Ahoj,
to mě se to podařilo po dlouhých pokusech až na radu kamarádky s pomocí lidiček ze serveru www.super-hubnuti.cz
Hurá, konečně něco, co funguje. Teď už jen papám co a jak mne naučili a váhu si držím
Ahojte

arrow
profile_image
sequanka mojeid
od 17. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na ivyeinka: Tak úplně stejné nabídky mají většinou Ti, co nabízejí hubnutí pomocí Herbalife a moc mě štve, že se to člověk dozví, až když tam přijde, oprav mě, mýlím-li se.

arrow
profile_image
katmarkovacz
od 11. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, za mě říkám ne. Myslím si, že hlavní změnu musí člověk hledat v sobě a každý má na to zvládnout to sám... Já dostala k Vánocům předplatné časopisu Dieta, takže jsem od začátku ledna namotivovaná, nastudovala jsem všechny články s odborníky a podle časopisu i cvičím. Po 14-ti dnech můžu říct, že se rozhodně cítím lépe, baví mě to a stálo to jen 40 Kč Navíc je možné, že většina těhlech "online expertů" nabyla své znalosti stejným způsobem - z časopisu, knih a internetu. Mě dokáže z principu odladit expert, na kterém to cvičení ani jídelníček není vůbec vidět....

sequanka: naštěstí se mýlíš, do toho bych nikdy nešla. Překvapila mne tam i cena. Většinou to jde až do desetitisíců, ale u nich ne vyzkoušejte po uvidíte

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené