arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Doslechla jsem se něco málo o africké hudební skupině Tinariwen ... nutím se vyslechnout alespoň pár minut z půjčeného CD a abych řekla pravdu, takové exotice já nemůžu přijít na chuť - o to víc mne překvapuje, když pan Google odpovídá, že tato kapela je známá a oblíbená v celé západní Evropě a párkrát koncertovala i v Praze dokonce s Rolling Stones.
Má někdo nějaké bližší info o co vlastně jde ? Vím, že festivalových fanynek jsou tu hromady

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, v životě jsem o tom neslyšela, tak jsem si to ze zvedavosti našla na youtubku a vůbec se Ti nedivim, že se tim nemůžeš prokousat 😊 já mám ráda muziku, která je šmrnclá nějakým národnostním vlivem, ale jsem dost komerčák zřejmě (Arash, Tarkan, Gypsy Kings apod.), no tohle je na mě prostě už moc 😊

arrow
profile_image
kobitka
od 8. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak já si to teď poslechna na youtube a zas tak hrozné mi to nepříjde. Je to prostě africká skupina hodně řízlá tradiční arabskou hudbou. Takže nějaké hopsa hejsa jako u Arashe nebo Tarkana, kteří mají s tradiční arabskou hudbou společný jen jazyk čekat nemůžeme.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No na mne je to především poněkud depresivní, navíc v tom větřím nějakou muslimskou propagandu, proto jsem se ptala, jestli o té skupině někdo neví víc .
CD jsem obdržela výměnou za Kabáty - kolega se totiž na první poslech zamiloval do písničky Colorado, tak jsem naivně předpokládala, že tohle bude něco ve stejném žánru

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené