arrow
profile_image
dannny
od 16. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cherubin v Praze jsem navštívil 1x v 2012 na vyzkoušení, jelikož jsem zvažoval proceduru cca 6 výplachů. Začátek procedury byl celkem v pohodě, ale pak jsem pociťoval spíš nepříjemné tlaky a spíš jsem se těšil, až to skončí - toto bude nejspíš individuální, ale mě to dobře pocitově v tlustém střevě ani celkově nedělalo. Navíc na lůžku se leží tak, že klient nevidí na průhlednou odtokovou část přístroje!! což mi přijde jako velké mínus a spolehnout se můžete tak na komentář sestry!! Při příchodu k proceduře samotné navíc nebylo možné určit, zda hadice byly čerstvě nově vybalené, protože již byly připravené na přístroji ...asi jako když vám budou píchat injekci, kterou uvidítě již jen jako připravenou ležící na stolku...můžete jen doufat, že před váma to nepíchali do někoho jiného. Při odchodu tam na lůžku ležel nový zabalený set hadic-nezapojený, nerozbalený ...takto bych si to představoval při mém příchodu a né odchodu-takže je taky klidně možné, což s jistotou nemůžu samozřejmě tvrdit, že po mém odchodu je nový set uložen do skříně a na přístroj zapojený použitý propláchnutý starý set... Na další procedury se tedy po zkušenosti nechystám - zůstanu u zdravé výživy a cca 2-4 krát do roka absolvuji v domácích podmínkách shank prakshalanu - což je s minimálním finanč.nákladem a navíc ze zkušenosti vím, že to v pohodě funguje

arrow
profile_image
Tank
od 18. 5. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, včera jsem byla na HC poprvé v Brně a nebylo to úplně příjemné, hlavně pak ke konci. Nicméně paní super a všechno maximálně hygienické. Můj problém údajně je, že málo piju (což je zvláštní, protože já měla vždycky pocit, že piju nadprůměrně hodně) a podle paní jsem měla extrémně suché střevo. Na začátku do měla pouštěla vodu a nic nešlo ven, protože prý střevo "pilo". Celkově mě to nepročistilo tolik, jak jsem doufala – ven ze mě šlo úplné minimum a v průhledné trubičce jsem neviděla opravdu skoro nic, jen vodu. Proceduru se chystám ještě 2x zopakovat, snad to bude příště lepší. a opravdu se začnu čistit. Nestalo se Vám někomu něco podobného?

arrow
profile_image
Metusína
od 26. 4. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Tank: Ahoj, včera jsem byla na HC poprvé v Brně a nebylo to úplně příjemné, hlavně pak ke konci. Nicméně paní super a všechno maximálně hygienické. Můj problém údajně je, že málo piju (což je zvláštní, protože já měla vždycky pocit, že piju nadprůměrně hodně) a podle paní jsem měla extrémně suché střevo. Na začátku do měla pouštěla vodu a nic nešlo ven, protože prý střevo "pilo". Celkově mě to nepročistilo tolik, jak jsem doufala – ven ze mě šlo úplné minimum a v průhledné trubičce jsem neviděla opravdu skoro nic, jen vodu. Proceduru se chystám ještě 2x zopakovat, snad to bude příště lepší. a opravdu se začnu čistit. Nestalo se Vám někomu něco podobného?

Zřejmě byla procedura špatně provedena. I v případě, že je střevo "suché" a ucpané, lze ho kvalitně vyčistit. Je však nutné napouštět velmi pomalu a dlouho pod hodně nízkým tlakem. Hydrocolony používané v ČR mají bohužel nevýhodu, že neukazují objem vody, která vtéká do střeva a terapeut se řídí pouhou informací o tlaku, což je nedostatečné. Z toho důvodu je lepší sada na domácí hydrocolon, kde si objem napouštěné vody sami hlídáte a tlak si jednoduše regulujete změnou výšky zavěšení nádobky s vodou.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené