Protože jsem podobné téma nikde nenašla a v gelovkách toho taky moc nebylo (našla jsem pouze čištění štětců od akrylu), založila jsem samostatné téma,snad to nevadí. Holky, prosím poraďte, jakým způsobem čistíte štětce od gelu? Já jsem ho namočila do cleaneru a vytřela do sucha, je to tak dobře? Nezatvrdne mi? A co lampa, myjete vevnitř lampu? Např. když budu dělat modeláž nehtů na nohou,ale i třeba rukou, asi by bylo dobré ji vevnitř umýt, čím ji čistíte? A ještě mám jeden dotaz, jakým způsobem před modeláží desinfikujete ruce? Já jsem si koupila desinfekční roztok, takže tím potřu celý nehty a jejich okolí a nechám uschnout? Případně další věc, pilníky, používáte na každého zvláštní pilník nebo se dají vydesinfikovat?

Holky, nikdo nedodržujete při modeláži hygienu ani nečistíte štětce?

arrow
Neprodává v Bazaru

štětce od gelu čistím také čističem gelu, tak mi to doporučovala i paní ve spec. obchodě.
Jelikož dělám nehty jenom sama sobě tak ostatní věci zatím nedezinfikuju. Lampu ale asi budu muset brzo ošistit. Mám oddělávací dno tak ho prostě vyčistím (zřejmě běžným prostředkem).
Jinak na nehty používám dezinfekci, dávám ji pod primer, ale to jen čistě na nehet.

arrow
profile_image
WinterLadyLu
od 28. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já všechno desinfikuju desinfekcí, navlhčím si hadřík a otřu vše potřebné. koupila jsem si taky čistič na štětce a pilníky z aukra, ten je dobrý.

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak já jsem lampu také ještě nikdy nečistila, nějak mě to ani nepadlo, ale je to dobrý nápad . Jinak Ruce před modeláží vždy postříkám desinfekčním roztokem, který mám z lékárny. Tím také po dokončení nastříkám všechny pilníky s kterýma jsem pracovala a nechám je do druhého dne zaschnout. Štětce čistím také v cleanseru. Nevím, jestli je to tak jak se to správně má, ale já to tak dělám.

arrow
profile_image
tiki
od 14. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji CHERY: desinfekčním roztokem, který mám z lékárny

Prosím, jaký přesně? Znám z lékárny jen ty "krásně" barevné desinfekce.

arrow
Neprodává v Bazaru

tiki
Tak to tedy nevím, já jsem tam přišla, řekla jsem, co na co potřebuji a paní lékárnice mi něco prodala. Doma si přelévám desinfekci do svého dáckovače, takže nemohu sloužit. Ale až zase příště budu kuppvat, určo písnu

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

zdravím...poradím...přípravek na dezinfekci rukou, který používám já se jmenuje Septoderm...je běžně dostupný v každé lékarně nebo v obchodech se zbožím na nehtíky...prodává se ve spreji nebo ve větším bez rozprašovače...na kurzu nás učili, že tímto se mohou pilníky taky dezinfikovat a taky není špatné, očistit pilník pod horkou tekoucí vodou (ale jako rychlovka), přejet kartáčkem a nechat volně usušit...ovšem NE na topení, to by pilník rozlepil...je to hlavně jako prevence proti plísním a ostatním breberkám...musíme taky chránit samy sebe, no ne?

arrow
profile_image
LJechova
od 6. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
246    0
Číst hodnocení

Ahoj já před modeláží ruce dezinfikuji také Septodermem,na nástroje a lampu a povchy používám dezinfekci k tomu určenou,na každou svojí zákaznici mám v obálce pilník s její jménem,lampu mám takovou že má výsuvné dno takže když dělám nohy je to výhoda,na štetce mám speciální čistič.A pracuji v rukavicích a s rouškou.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené