Máte někdo zkušenost s dlouhodobým pískáním v uších - nejspíš je to tinitus. Stále věřím, že mi to časem přestane. Začala jsem civičit, zaměřila jsme se na podporu 5. čakry. Zamyšlím se co dělám špatně, co jim a stálé to neustává. Poradíte někdo? Budu ráda za všechno co Vás napadne

arrow
profile_image
Kikulina
od 28. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

s tím se MUSÍ okamžitě k lékaři, pokud se to neléčí hned, je to na doživotí, žádné ekobiosluníčkové cvičení na to nezabere, to pomáhá maximálně psychice se s tím srovnat, protože ta dostává kvůli tinitu zabrat strašně

arrow
profile_image
Lulllaby
od 15. 4. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Možná to nebude úplně populární rada pro tebe, ale vedle návštěvy lékaře bych se ještě pokusila zaměřit na psychiku.

Kdysi jsem o pískání v uších četla krásný článek, který popisoval, že pískání jsou zprávy a poselství od našich andělů, kteří se tímto snaží upoutat tvou pozornost. Jelikož mě samotné taky dost často píská v uších (ne teda dlouhodobě, ale krátkodobě, třeba 5x denně), vždycky si snažím uvědomit, na co mě asi chtějí upozornit. Samozřejmě pokud je to v nějaké větší míře, hledala bych nějaké smysluplné vysvětlení proč se ti to děje. Obecně si myslím i pokud by to bylo z fyziologického hlediska, že se tvoje tělo z nějakého důvodu snaží upoutat tvou pozornost

arrow
profile_image
yourcandy
od 30. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Pískání v uších mám 23 let, od 15ti po návštěvě diskotéky. Vyzkoušela jsem absolutně všechno přes různé lékaře,pobyty v nemocnici na kapačkách, léčitele, bylinné lektvary, rehabilitace krční páteře, akupunkturu.Nechci tě strašit, naděje umírá poslední ,ale pokud se ti to nesrovná do 4 měsíců, už je to napořád.Pokud je to čerstvá záležitost, rychle k lékaři,nejspíš dostaneš kapačky a prášky.Každý má ten tinitus jiný, já mám štěstí, že se s tím dá žít , občas úplně zapomenu , že ho mám,ale někdy je to na zbláznění.Hodně dělá psychika.Drž se, jsou horší nemoci.
Nedávno začal tinitus jedné mé známé když měla rýmu, bohužel jí to nezmizelo.
Že je to od andělů je nesmysl.

arrow
profile_image
Kikulina
od 28. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji yourcandy: pokud se ti to nesrovná do 4 měsíců, už je to napořád.Pokud je to čerstvá záležitost, rychle k lékaři,nejspíš dostaneš kapačky a prášky.Každý má ten tinitus jiný, já mám štěstí, že se s tím dá žít , občas úplně zapomenu , že ho mám,

ano, žádní andělé, žádné ekobiosluníčkové hokus pokusy, na orl, neurologii a včera bylo pozdě

Cituji Lulllaby: Kdysi jsem o pískání v uších četla krásný článek, který popisoval, že pískání jsou zprávy a poselství od našich andělů

Akurát som to chcela napísať
aj to je možnosť

arrow
profile_image
jamamba
od 1. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Moje příbuzná to má po antibiotikách. Vím jen, že to taky může souviset s páteří, v tom případě v Německu na to předepisují silné dávky gingko biloba. Jinak to může být z různých neznámých důvodů a ve většině případů se to vyléčit nedá, lidi se s tím učí žít. Dá se najít vícero zahraničních diskuzí, kde to postižení diskutují. Každopádně jít k doktorovi.

Reaguji na Lulllaby:
radu chápu a souhlasím. Právě píšu, že se snažím zamýšlet co dělám špatně tzn. jak se chovám k lidem apod.

Reaguji na anddrejka: Nemusí to byť vôbec tým, že by si ty robila niečo špatne. Proste možno le začínaš vnímať zvuky ktoré ľudia bežne nevnímajú.

doktory jsem navštívila a jsem naprosto v pořádku. Sluch mám 99,9% a hlavu taky. Mám to už něco přes rok a stále věřím, že to jednou přestane. Nedoporučíte někdo tedy nějakou skvělou maséru?
Předtím než mi to začalo, jsem měla s přítelem doma "itálii", která trvá do teď. Když se rozruším, tak se to zhorší.
Myslím si, že jsou to nashromážděné emoce, někde tam uvnitř mě a potřebují se uvolnit ve formě masáží, ale je to má domněnka.

Reaguji na yourcandy: a zkoušela jsi cvičení nebo něco se sebou dělat po tělesné stránce anebo změnit stravu (omezit maso)?

Pokud jsi byla na ORL, na neurologii a na CT mozku, víc asi dělat nemůžeš. Zvykni si. Já jsem zkoušela homeopatičku a s tou mám špatnou zkušenost. Mně je nejlíp když to neřeším a nepátrám po dalších nadějích, pak zapomenu, že to mám...

Cituji Lulllaby: Kdysi jsem o pískání v uších četla krásný článek, který popisoval, že pískání jsou zprávy a poselství od našich andělů, kteří se tímto snaží upoutat tvou pozornost.

blázni jsou všude kolem nás...

Cituji anddrejka: Reaguji na yourcandy: a zkoušela jsi cvičení nebo něco se sebou dělat po tělesné stránce anebo změnit stravu (omezit maso)?

Omezit maso? Jak jsi na to přišla? Nemyslím si, že by nějaká změna stravy na to mohla mít vliv.

Maso zatěžují ledviny a i s tím může být pískaní v uších spojené, také alkohol, drogy, sladké. Zkrátka kyselost v těle, jestli Ti to něco říká - tak to je špatně. Měla bys mít zásadité Ph. Jinak jsem četla, že jedná paní po 5letech pískání přestala jíst maso a ono se to ztratilo. Každému zabírá něco jiného, ale nic se neděje jen tak, takže všem přeji hodně štěstí v uzdravení se.

Maso zatěžují ledviny a i s tím může být pískaní v uších spojené, také alkohol, drogy, sladké. Zkrátka kyselost v těle, jestli Ti to něco říká - tak to je špatně. Měla bys mít zásadité Ph. Jinak jsem četla, že jedná paní po 5letech pískání přestala jíst maso a ono se to ztratilo. Reaguji na Edwina: Každému zabírá něco jiného, ale nic se neděje jen tak, takže všem přeji hodně štěstí v uzdravení se.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené