arrow
profile_image
LaraMila
od 11. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,

známá a mnou milovaná značka podprsenek vypustila do světa novou kolekci 7 modelů s názvem I love my body. Nechtěla jsem to psát do Victoria´s Secret topicu, proto zakládám nový.

Chtěla jsem se zeptat, zda-li má už nějaká z vás zkušenosti s touto kolekcí? Hlavně s modelem Racerback . Jak už jsem tady někde psala, tak mám silikony a většina podprsenek mi je tvarově moc nevyzdvihuje (myslím tím esteticky, ne fyzicky), takže by mě tahle kolekce fakt zajímala.

V ČR a v SK není tahle kolekce absolutně k dostání. Volala jsem všude možně. Navíc je teď i kolekce Naked, ale ta už je tuplem absolutně bez šance.

Dříve tady na Omlazení byla taková šikovná slečna, která objednala Victorky z USA a pak je dovezla. Nenašla by se nějaká podobná hodná duše? Třeba já osobně vím tak o 3 ženách (celkem 6 podprsenkách). Kdo by se k objednávce ještě přidal? Poštovné pak vyjde na pár korun.

Jinak tady probíhá soutěž o podprsenky Victoria´s Secret! Sice vítězkám objednají libovolný kousek, ale vyhrát můžou jen tři a já nikdy neměla moc štěstí, tak nechci čekat .

Jinak přehled kolekce na www.victoriassecret.com v Bras.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené