Dobrý den, prosím Vás od jara mám diagnostikovanou ITP, hodnoty destiček jsem měla i pod 20. Nasadili mi Prednison a léčba zabrala, vysoký počet destiček ovšem vydžel po ukončení léčby ani ne 2 měsíce a mám opět hodnotu 48. Nerada bych opět brala kortikoidy, nemáte nějaké tipy na přírodní léčbu či doplňky, které vytváření destiček podporují? Děkuji.

arrow
profile_image
Neferr
od 29. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Obávám se, že nic takového není. A v tvém případě si opravdu nezahrávám a kortikoidy beru - ta hodnota pod 20 je opravdu velmi nízká. Obecně pod 30 se udává sponntání krvácení a ani pod 50 to není vyjímka. Stačí nějaké zranění a průšvih je na světě.

arrow
profile_image
Sellina
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky bych si nezahrávala, oni ty kortikoidy nejsou zase tak strašný. U přírodní léčby bude k ničemu, že je přírodní, když ti nepomůže.

arrow
profile_image
lucynda
od 16. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj,

přírodní léčba existuje. Sama jsem toho důkazem. Také jsem užívala kortikoidy, imunosupresiva apod. Nic nezabralo - jen dočasně - po snížení dávky, šly destičky vždy dolů. Nakonec mi byla nabídnuta splenektomie, kterou já odmítám. Řekla jsem si, že si tedy budu muset pomoci sama, když se to doktorům nedaří. A vypadá to, že se povedlo. Není to nic extra levného, ale jsou to opravdu kvalitní přírodní produkty. Tak proč to nezkusit. Mě destičky stouply během 2 měsíců z 13 na 42 a věřím, že to bude pokračovat.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené