Tak tohle vypadá jako něco ideálního pro bledulky. Chtěla bych 115 a nevěřila jsem, že to někdy řeknu (i Dior 100 je pro mě prostě tmavší, než bych potřebovala), ale nevím, zda to už nebude až MOC bledé )

Předpokládám, že v Čr se to vyzkoušet nedá?

A máte zkušenost, jak je na tom s kvalitou?

Koukám že se tématu nikdo nechyt, i já po 115 šilhám a ve zdejší diskuzi o makeupech pro bledule myslím ještě nebyl. Leda objednat na blint z jejich stránek, mají lehkou a krycí verzi. Na youtube je 1 video, kde se s ním holčina matlá. V nejhorším by se dal smíchat s něčím tmavším co už doma leží..

Nevím, nakolik vám pomůžu, protože od Illamasqua používám úplně jiné odstíny (205 až 215). Ale jejich makeup je špičkový. Momentálně mám light verzi tekutého a pro lenivé dny pudrový. S oběma jsem extrémně spokojená. Na značce je toho ale k pochvale spousta.

Díky, aspoň máme referenci na kvalitu, myslela jsem si, že nebude asi špatný Objednáváš přímo z jejich stránek? Nenašla jsem, že by se prodával u nás.

Reaguji na mufallo:
Ano, kupuji přímo z UK.

Taky jsem to tam slušně vykoupila + radost z trefy odstínu na blint. Mám light, rich i cream foundation (135), concealer (130), čistě bílé verze makeupů na zředění příliš tmavých, duo tvářenku Lover+Hussy, transparentní lisovaný pudr. Časem to zrecenzuju, kvalitka je to bezesporu. Ale ten "dyzajn". ŠÍLENÉ monstrózní obaly s trčícími rohy. Chtěla jsem to do minikabelky, a to se fakt nedá, budu muset hledat jinou značku. Pudr apod. = úhlopříčka 12cm, tloušťka 2cm!! Zůstane doma, nebo musím někam přendat samotný plíšek z obsahem.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené