Reaguji na Kačka.K:
Nabídl mi za 53000,- Nagory,ale já se rozhodla pro McGhany 58000,-. Malá má 5 roků, nebojím se bolesti,ale jak to bude vypadat,abych si to pak nevyčítala. Už aby to bylo za náma a mohly jsme se taky dělit o zkušenosti

Reaguji na Kačka.K:
Dr. říkal,že budu mít mezeru na dva prsty mezi prsama, mám bradavky trochu do boku, ale že v podprdě to dám pěkně k sobě, tak doufám,že nekecá .

Dala jsem fotky do profilu

arrow
profile_image
Kačka.K
od 3. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na jadviga:
Mně taky říkal, že je budu mít trošku od sebe, Mám od sebe bradavky 20cm, ale prý to nebude nějak hodně. Takže taky doufám, že nekecá Za tu cenu máš kulaté nebo anatomy? McGhany, nejsou to nynější Natrelle?

Reaguji na Kačka.K:
jj, McGhany=Natrelle.....budu mít kulaté

arrow
profile_image
Kačka.K
od 3. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na jadviga: mas hezka prsa i před augumentaci

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na jadviga: Máš pěkný základ.Reaguji na Kačka.K: Překlepla jsem se s těma 250ml,ale pokud chceš opravdu na svou výšku jen dvojky,tak to bude dobrý.Jen ten vysoký profil nevím nevím,má úzkou základnu.

Reaguji na amelie1111: výborně napsané, souhlasím s tebou

Děkuji, Dr. mi to taky říkal .
Když mi na konzultaci dal do té jeho podprdy ty vycpávky,tak byly docela "těžký" , ale vypadalo to super, pořád sem se na sebe dívala a on mi pak řekl,ať se přestanu kochat a vrátím mu je snad mě nebudou moc bolet záda :-/.

Reaguji na Tamara79:
Myslíš, že mi to ty větší 3 udělá??

Reaguji na Kačka.K: poslano

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na jadviga: To ti udělá určitě,kámoška měla menší základ než ty a má plné trojky a přirozené,vůbec ji nejde vidět ten přechod,má střední profil tak možná proto.

arrow
profile_image
Claris3
od 23. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kačka.K: tak jdu se svou troškou do mlýna, skoro 2 měsíce jsem tady před operací řešila kolik mám dát, chtěla jsem max 300ml a přirozená prsa a bála se, abych je neměla pak velké, protože jsem kromě chvilky kojení celý život žádná prsa neměla a to mi je skoro 40, takže jsem bez nich už hooooodně dlouho... teď jsem týden po a pro změnu tady pořád dokola řeším, jestli jsem nedala málo...jako v Kocourkově....dobře se rozhodnout není snadné a na každé i stejný počet ml vypadá úplně jinak, záleží na postavě, obvodu pod prsy, základu....takže na 100 procent poznáš, jestli jsi spokojená s velikostí až po opce.....mám 295ml, pod prsy 70, pokud chceš dvojky je možné, že to bude ok, ale já kdybych se teď znovu rozhodovala dám přeci jen o fous víc, tak 330ml, chtěla jsem mít obvod přes prsa jako v mé předchozí pushapce 86cm a mám 84cm a to nevím jestli to ještě nepůjde dolů, foto v profilu....a co se týká mezery, já už teď dám prsa k sobě, ale i předtím jsem je neměla daleko od sebe, takže nezáleží jen na počtu ml
..ještě doplňuji, že 330ml by mi stejně ty dva cm obvodu neudělalo, že by to prý nebylo moc znát co se týká velikosti, takže vlastně nemám čeho litovat.....

Reaguji na Tamara79:
Budu mít taky střední profil.....pořád se rozhoduju jestli si neříct o trošku víc :-/

arrow
profile_image
Kačka.K
od 3. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Claris3: gratuluju, podle mě je máš moc hezký, něco takového si představuji Jsou přirozený a pěkný, teda dle mého názoru.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené