arrow
profile_image
Vaanessa
od 17. 7. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ja mám pod prsama 70 cm a přes prsa 76 cm. Ale ja chci opravdu spíš menší prsa, navíc budu mít kulatý a tam je asi taky trochu rozdíl, někdo píše, že dělají větší prsa.

Reaguji na Vaanessa: taky mi to tak přijde, že střední profil kulatý vypadá opticky větší než anatom i při podobných rozměrech a třeba stejných ml

Reaguji na Miška2307: to máš samozřejmě pravdu, požadavek byl, aby to vypadalo přirozeně, proto bylo nejprve nvržených 245-275 ml motiva, ale nízký profil, protože v potřebné základně střední profil velikostně nesedí, kkdyž jsem viděla jak je to malé skoro jsem se rozbrečela, hlavně protože na konzulatci byl se mnou partner a tomu se to líbilo, kdežto mě ne, za 85 tis se kvůli tak nepatrnému zvětšení nemusím nechat řezat, operatérovi věřím, druhá možnost je právě ten střední profil 300-345 ml, aby se mi to vešlo na hrudník, co já hlavně řeším je to, že ten nízký profil nechci, chci aby prsa z boku trochu vypadaly že tam jsou, a abych nemusela nosit push upku, což vím, že při zvětšení o jednu velikost bych push upku nosila,.... ale aby to vypadalo přirozeně ke mě a bylo to jen tak velké (nebo spíš malé), aby to chlap ještě rozdýchal a zároveň abych byla spokojená i já to bude asi hlavní problém, že to je takový požadavek ve stylu, aby se vlk nažral a koza zůstala celá ...při zkoušení sizeru jsem byla s velikostí spokojená moc, ale teď jak se s odstupem času dívám na to foto ze simulace, kterou mi udělal na konzultaci, tak se mi to podle fotky začalo zdát nějaké velké, takže se trochu bojím, vím, že podle fotek tady nic moc nevykoumám, proto hledám podobně stavěné slečny a ptám se i na rozměry těla i na rozměry implantátů, už vím, že jen ml mi nic neřeknou, fotky mám u sebe na profilu, kdybys chtěla kouknout

Reaguji na EvaMendes: děkuji za reakci, a jaké máš rozměry hrudníku, jakou měly implantáty základnu a projekci, kolik jsi měla přes prsa před operací už asi nevíš co ? a kolik máš teď s těmi 530 ml? já bych se chtěla dostat tak max na 88 cm přes prsa, teď mám 82, nějaký základ mám, menší B, věší A, ale spadlé po kojení a mám dost místa mezi usazením bradavek a kličníma kostma a není mi to tam čím zakrýt ten přechod, proto bydu muset mít anatom, což mi nevadí, spíš řeším, že chci aby to šlo poznat že tam něco mám na tom hrudníku i bez podprdy, ale zaroveň to nebylo moc velké, aby se to chlapovi líbilo, pro něj jsou totiž už prsa C-D už obří (moje nervy)

Ahojky, podívej se ke mně do profilu,mám podobné míry tvým a dneska po 4měsicich mám podprsenku 75C i 75D, zmenšily se mi,musím i vložit aktuální foto.

Reaguji na sandra1111: ahoj, děkuji za odpověď, výchozí stav hodně podobný mému po dvou dětech nepamatuješ si náhodou kolik jsi měla přes prsa před operací a kolik máš prosímteď? máš asi kulatý mentor, nějaký vyšší profil podle fotky, že? vypadají moc krásně, ale těch 345 ml už je na mě moc, a hlavně na mojeho chlapa, to už by nerozdýchal

arrow
profile_image
Sveťa9
od 23. 12. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na zuzana685: Ahoj, môj názor je taký, že nemusíš ísť viac na ďaľšiu konzultáciu, dokonca si myslím, že sa obidvaja chirurgovia u ktorých si bola zhodli. Toto sú rozmery tebe navrhnutých 4 implantátov: MINI (nízky profil) 245cc =šírka 11,5cm a projekcia 2,8cm, 275cc=šírka 12cm a projekcia 2,9cm. DEMI (stredný profil) 300cc=šírka 11,5cm a projekcia 3,9cm, 340cc=šírka 12,00cm a projekcia 4,0cm (345cc nie je v tabuľke, tak počítam, že tam máš preklep).

Nie je to anatomický implantát, ale ergonomický, čo znamená, že je to implantát s okrúhlou základňou, ale v kvapkovitom profile/tvare. Firma Motiva nevyrába anatomické implantáty, len okrúhle a ergonomické. Jej fylozofia je založená práve na eliminovaní rotácie ktoré častejšie spôsobuje práve anatomický implantát, ako aj ďaľšieho negatíva a síce, že klasický anatomický implantát musí byť vždy (u každej firmy) zložený z najtvrdšieho silikónového gélu, čo nemusí pôsobiť poddajne a prirodzene.

Viem aké to je keď ti doktor navrhne implantát a ty máš pocit, že možno ak by bol o kúštik širší, tak by to bol ideál. Mnohé z nás to takto vnímali, takže viem čím prechádzaš. V takomto prípade je najlepšie pozrieť sa na konkrétne čísla a skrátka si to ujasniť vylučovacou metódou. Podľa toho čo píšeš, to ja vidím takto:

arrow
profile_image
Sveťa9
od 23. 12. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na zuzana685: Zabudni teda na nízky profil ktorý sa ti od začiatku nepáčil, a zabudni aj na ten užší implantát (11,5cm) z ktorého máš pocit, že by to nebolo ono. Zostal ti teda stredný profil a šírka implantátu 12cm. Prečo si myslím, že sa obidvaja chirurgovia zhodli? Píšeš, že druhý doktor určil šírku základne implantátu 12cm a 12,5cm. Šírka tvojho prsníka určuje šírku implantátu a od toho sa potom odvíja základná veľkosť implantátu a teda mililitre.

Píšeš, že druhý doktor povedal, že by tam kľudne dal až 395cc. Neviem akú značku druhý doktor používa, ale dovolím si tvrdiť, že jeho slová: prsia sú dosť vykojené, nebude to držať (čiže ich treba vyplniť) znamená, že mal na mysli vysoký profil. Značky sa od seba až tak mierami v rovnakých mililitroch neodlišujú, to znamená, že ak by som pozrela na vysoký profil v značke Motiva v základni 12cm, vyšiel by mi implantát 400cc. Podľa mňa sa teda doktori v meraní zhodli, no tvoju predstavu pochopil len prvý doktor, pretože ten ti vysoký profil, s ktorým by boli prsia už plné a nápadné, jednoducho nenavrhol.

Píšeš, že keby bol implantát v základni 12,5cm, možno by to bol ideál. Ak by sme teda brali do úvahy, že by to šlo a zároveň by sme zabudli na nízky placatejší profil s profilom len 3,0cm, v strednom profile by ti implantát so základňou 12,5cm v značke Motiva vyšiel na 380cc. Je teda toto veľkosť implantátu ktorú si si predstavovala?...

arrow
profile_image
Sveťa9
od 23. 12. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na zuzana685: Moja rada je, zabudni teda na fotky v galérkach, na prsia ktoré si mala počas kojenia, na sizery, na 3D vizualizáciu. To, koľko cm ti implantát vo výsledku pridá na obvode hrudníka určuje v prvom rade jeho projekcia. Vo všeobecnosti sa to počíta tak, že ak je implantát pod svalom, sval ho pritlačí a tým zmenší jeho objem o 20%. Po čase po usadení z vlastnej skúsenosti viem, že sa môj obvod zväčšil o 5cm. U mňa je to teda o toľko, koľko je projekcia môjho implantátu. Mám na mysli úprimné meranie lebo veľmi záleží na tom koľko si človek nameria obvod podľa toho, ako pri meraní stojí.

Je dobré si uvedomiť, že prsia zväčšené počas kojenia sa nezväčšia presne rovnakým spôsobom ako po vložení implantátu, takže sa to nedá porovnávať a rátať na centimetre na obvode. Nemá ani význam príliš sa zameriavať na mililitre či čísla košíkov podprseniek. Mimochodom, prsia s implantátmi vyzerajú po vyzlečení omnoho väčšie ako v oblečení, takže je dobré rátať aj s týmto.

Prístup tvojho prvého doktora je podľa mňa nadčasový. To, že ti dal vybrať nie len z dvoch rozličných veľkostí, ale aj z dvoch rozličných profilov je pre mňa gesto skúseného profesionála ktorý dokáže rešpektovať prianie pacientky, a je schopný ukázať ozajstný rozdieľ medzi veľkosťami implantátov. Pred pár rokmi prišla doba kedy väčšina chirurgov začala dávať skoro každej pacietke len vysoký profil. Vysoký profil a dve veľkosti za sebou nasledujúce. Verím tomu, že len máloktorá z nás si uvedomuje, že keď si vyberá z dvoch po sebe idúcich implantátov v rovnakom profile, tak ide v podstate skoro o úplne rovnako veľký implantát len o kúsoček užší.

No skrátka žiadnen rozdieľ Dolly Buster versus Twiggy... Tie 4 implantáty ktoré máš navrhnuté sú jednoducho len kombinácie tvojich ideálnych možností, ktoré sa zhodujú s tvojou predstavou tak, ako si ju opísala doktorovi. Aspoň tak to vidím ja.

Reaguji na Sveťa9: ahoj, tabulky rozměrů jednotlivých implantát mi jsou známé, sedím nad tím snad každou volnou chvilku, takže vím v těch navržených cc jaké mají šířky základny i jakou mají projekci, 380 ml tedy rozhodně nechci, to je moc, v sizeru mi přišlo velké i těch 345 ml, nejvíc se mi líbilo 300 ml a to při zkoušení u obou chirurgů, ten druhý chirurg, který říkal, že by tam dal až 395 ml používá značku mentor a chtěl tam dát jak správně předpokládáš vysoký profil, v tom vysokém profilu i u toho 300 ml implantátu je projekce 5,6 cm což je strašně moc, to rozhodně nechci, dokonce u mentoru řada 321 tedy jejich low profil ( u nich nazývaný moderate) má vyšší projekci než ten motiva střední profil a sice to dělá na základnu 11,5 cm 4 cm a objem je 245 ml....co mi nebylo jasné je rozdíl mezi ergonomickým a anatomickým, takže díky, že jsi mi to objasnila...co já řeším a i to píšu je hlavně postoj partnera...on nechce velké prsa, dost zásadně se liší naše vnímání toho, co už jsou velké prsa, když řeknu košíček D je to podle něho už moc velké, kdyby bylo jen na mě tak si bez přemýšlení nechám vložit motiva 300 cc střední profil a vím, že to bude super, takhle se ale bojím, aby to nebylo moc velké ikdyž ta projekce je podle mě akorát, číslaříkají,že by to mělo být ok, ale i přesto se bojím, že to bude moc velké a partner bude naštvaný, že jsem to přehnala s velikostí, takže hlavní bod k vyřešení tohoto a k rozhodnutí je jak to udělat, abychom byli spokojení oba, mým cílem je dostat se na cca 86-87 cm přes prsa ze stávajících 82 cm, zároveň mít plynulý přechod, přirozený vzhled a plnější dekolt, což si myslím ten low profil neudělá, prostě mít taková prsa, aby nebylo nutno nosit pushup podprsenky, ale zároveň aby se partnerovy líbily že nejsou moc velké, docela prekérka, uvědomuju si plně, že jsou to celkem protichůdné požadavky a začínám si být jistá, že to dopadne tak, že jeden z nás bude naštvaný a nešťastný, což vlastně v případě, že si dám větší prsa vlastně budem nešťastní oba dva...protože on bude hnusný na mě že jsem moc prsatá a já budu nešťastná, že je na mě hnusný, když si dám menší, bude sice on spokojený, ale já budu *******, že jsem se nechala řezat a stálo to 85 tis a nejde to pomalu ani poznat...i když na druhou stranu cokoli kousek většího než teď bude lepší než to co je teď, aspoň doma v ložnici, v oblečení vše vypadá menší takže tam bych to dále viděla na kvalitní prádlo, jediné co mě napadá je na druhé konzultaci zvážit jinou značku implantátu tak aby mi seděla základna, počet ml byl menší než 300 ale projekce byla větší než u motiva low profil, protože si tak říkám, že s tou vyšší projekcí bych jistě byla spokojenější než s těma plackama, ještě takový dodatek nai tak nechci aby byl implantát širší ale hlavně vyšší než těch 2,8 cm, aspoň at má projekci kolem 3,5 cm, ale zase chceme oba aby prsa byla co nejvíc měkká takže je otázka, zda při zvolení jiné značky implantátu by byl tento bod splněn....je to dilema prostě, doufám, že jsem to nenapsala moc zmateně a chápeš, co jsem se snažila říct

Reaguji na Sveťa9: ty jsi úžasná! úplně přesně jsi to vystihla! děkuji ti, ano doktora toho prvého považuji za skvělého chirurga se 100% citem pro splnění popisu přání pacientky, jsem ráda, že jsi mi to ještě takto vysvětlila, je fakt, že o tom zvětšování objemu mluvil avysvětloval mi, že následující velikost je v podstatě stejná jen širší, takže toto chápu, že už v těch ml pak není takový rozdíl, rozdíl je hlavně v profilu, takže kdy se rozhodnu pro implantát se středním profilem s projekcí 3,8 cm, tak mi ty prsa vyrostou o cca 4 cm v obvodu? vždyť to říkám pořád, že čísla mluví jasně, že to velké nebude, těch 300 ml, a že to splňje moji představu..ovšem teˇˇd jen jestli se to v reálu po operaci potká s představou partnera i když tomu to vysvětluju úplně stejně a on to pořád nechápe chjo

Reaguji na Sveťa9: teď mě ještě napadla taková věc, my se bavíme o nárustu obvodu přes prsa z nějakých 82 na 86-87, ale prsa jsou dvě a každé ti ten obvod zvětší přece, nemáme jen jedno prso, takže když je implantát vysoký cca 4 cm tak to při měření přes obě prsa bude přece víc cm , nebude to přibližně 82+4 cm výška implantátu, je potřeba tam nějak započítat i to druhé prso, takže je možné, že to bude moc velké,těch 300 ml střední profil,ne?

arrow
profile_image
Sveťa9
od 23. 12. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na zuzana685: Rozumiem ti. Ak nechceš klasický anatomický, potom je ten ergonomický dobrá voľba, neni sa čoho báť, sú to pekné implantáty.To s tými dvoma prsníkami som nepochopila. Neriešila by som okolo toho moc z každej strany, zbytočne ti to pletie hlavu, skrátka sa ten objem zväčší o cca zhruba ako je projekcia. Keď, tak sa na to opýtaj doktora.

Podľa mňa to partner vníma trošku fiktívne ako ilúziu podľa toho čo videl na konzultácii a koľko mililitrov mu bolo povedané, podľa toho si vytvoril v hlave fiktívnu predstavu ktorej uveril a nechce sa jej pustiť. Ak sa na to ale pozrie človek múdro a bez emócií, a teda najskôr z "technického" hľadiska, pochopí realitu. Je nezmyseľ aby sa z neho stal expert ktorý podľa mililitrov dokáže určiť presný výsledok, to nedokážu ani doktori. Tak isto veľkosť košíka D muži väčšinou nedokážu odhadnúť, ver mi. Opäť je to len ich fikcia. Ja nosím veľkosť E a "múdri" muži naokolo mňa skalopevne tvrdia, že mám prsia B-čka.

Skús si zobrať do ruky pravítko, choď za manželom a ukáž mu to v centimetroch. Povedz mu, že o toľko by sa ti zhruba zväčšili prsia ak by si vybrala implantát ktorý chce on. Ak povie, že je to dobre, viac by som s ním mililitre a košíčky neriešila

Reaguji na Sveťa9: děkuji, musím to s ním nějak zkoulet, snad se na to bude dívat z té praktické a technické stránky, je fakt, že oni tomu nerozumí, vůbec nechápe číslování podprsenek a tvrdí, že trojky prsa jsou obří, přičemž vlastně vůbec nechápe, jaká je to velikost podprsenky a že to na každé vypadá jinak

Reaguji na Sveťa9: jo a stěmi dvěma prsníky jsem to myslela tak,že když do každéhpo dáš implantát s projekcí cca 4 cm tak se každé zvětší o cca 4 cm, ale obvod přes prsa je měřený přes obě, takkže se to asi bude nějak sčítat ten nárust centimetrů v obvodu, jinak by to moc nedávalo smysl

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené