arrow
profile_image
LennyAknel
od 16. 7. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den, v říjnu 2018 jsem byla na augmentaci prsou pod žlázu implantát Natrellea 335 g. Jsem celkem hubená 167/54, ale materiálu pod žlázu jsem dle doktora měla dost a tak nechtěl zbytečně řezat do svalu. Jenže jsem zhubla a implantát je nahoře vidět. Katastrofa to není, ale esteticky to také není úplně ok. Pan doktor mi při kontrole řekl, že by mi udělal opravu a implantát dal pod sval a tím, že se to schová. V říjnu budeme mít ještě konzultaci, ale již teď sháním informace, protože se bojím. Bojím se, že budu mít po vložení pod žlázu vytahanou kapsu a jak se to dá pod sval, tak to rychle ochabne. Bojím se rekonvalescence, že se něco stane (třeba otočí implantát mám kapku) když do teď jsem měla jinak vše ok. A nevím tedy jestli by nebyla dobrá i modelace tedy. Moc děkuji za názor nebo vlastní zkušenost.

Reaguji na LennyAknel: Ahoj u koho jsi byla na augmentaci? Správný chirurg by ti to měl před operací řádně vysvětlit. Proč rozhodl, že ti to dá pod žlázu? Většinou dávají pod sval , aby implantát nešel vidět!

Reaguji na LennyAknel: ahoj, zajímalo by mě, jak jsi dopadla. Já dostala 500 pod žlázu před 13 rokama. Tenkrát jsem měla 72 kg. Vypapala jsem se na 95 a zase to zhubla. Prsa nepoznamenalo jediné kilo co jsem zhubla. aktuální foto mám v galerii.
Ted jdu na reoperaci skrze unik silikonu a implantát půjde pod sval. Je to proto, že přeci jen už ten věk a navíc se pod žlázou musí vystříhat ten silikon a nikdo neví, kolik toho bude.

arrow
profile_image
LennyAknel
od 16. 7. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Andilekman: Ahoj, tak na reoperaci nepůjdu jsem se rozhodla. Sice v listopadu na kontrole mi to pan doktor doporučil vzhledem k mé váze 52 kg/168. Jako zvažovala jsem to,ale přibrala jsem přes vánoce 2,5-3 kg a je to celkem znát. Pokud si váhu udržím nebo nejlépe ještě 1-2 kg přiberu, tak to bude ok. Je ale pravda, že při těch 52 kg ten silikon nahoře byl hodně vidět. Prostě se bojím, že by se mohlo něco pokazit. Koukala jsem na fotky a máš je tedy i po té váhové houpačce pořád super. Škoda, že máš problém, jinak by jsi i po tolika letech nemusela nic řešit. Písni až budeš po, jaká je změna, když je budeš mít pod svalem a jaká byla rekonvalescence. Držím palce

Jsem 3 dny po operaci. Jedním slovem mazec. Bolest obrovská, první dva dny jsem nespala, nevěděla jsem do jaké polohy lehnout či sednout. Bez pomoci nebyla schopna se z lehu zvednout. Musela jsem si vzít léky proti bolesti. Implantát pod zlazou mi nadelal celkem paseku. Po te době mám žlázy pouhých 7 mm. Z ml 500 mám 665ml aby vyplnil kapsu po starém implantatu. Dreny mám až do pondělí, takže ze tři dnů na šest, jelikož mi stále tečou.

arrow
profile_image
LennyAknel
od 16. 7. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Andilekman: Teda, tak to jsi asi nečekala takovou bolest co Aspoň, že už to máš za sebou a bude každým dnem lépe. A co velikost, je to hodně znát, když máš teď o 165ml více? Hlavně ať nejsou žádné komplikace a hojení proběhne tak jak má. Drž se a až se na to budeš cejtit, můžeš poslat foto...

Reaguji na LennyAknel: ahoj, foto mám v galerce. V prsou jsem měla prý peknej masakr, ze měl co dělat aby mi to tam srovnal. Velikostne jsou stejný aspoň mě to tak připadá a mám je o 13 gramu lehčí než ty staré 😂

arrow
profile_image
LennyAknel
od 16. 7. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Andilekman: Já do galerky nekoukala, nečekala jsem, že tk brzo tam budou nové fotky - prsa To musí být přijemné, že jsou lehčí i když těch 13g asi není poznat ... A jaký masakr jsi tam měla? Nějak si nedovedu představit, co ty implantáty pod žlázu můžou způsobit. Teď sice na reopku nepůjdu, ale jestli mě to bude čekat do budoucn, tak by mě to zajímalo, co se tam může stát.
A jak ti dnes je? Lepší se to?

Reaguji na LennyAknel: jak byl těžký, tak za ty roky mi vymačkal v prsou žlázu na nějakých 7 mm. Kdyby tam byly déle, tak jsem se na ně možná koukala pod kůží
Kdybych těch nezvolila odlehčené, vážil by jeden implantát 670 gramů, což už je hodně

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené