arrow
profile_image
janinice23
od 26. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj
Jsem po třech dětech,tudíž mam prsa povolená.jaké jsou lepší implantáty v mém případě,ma někdo nějakou zkušenost?

janinice23 asi spíš záleží na doktorovi jaké implantáty preferuje. Některý dělá převážně s kulatými impl., jiný zase nedá dopustit na anatomy. Zkus zajít na nějakou konzultaci a uvidíš co Ti doporučí. Pokud Ti doktor "sedne" a získáš k němu důvěru, tak k němu jdi.

arrow
profile_image
janinice23
od 26. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ela
Mě se víc líběj kulaty,ale nevim jak to pak vypada.Anatomy zase jsou prý přirozenější tak nevím.ta konzultace je si myslim hodně důležitá.a sleduju už strašně dlouho diskusi Praha a okol.a rozhoduji se ke komu,jsem z Kladna tak připadá v úvahu Praha ,ale čím dál tím víc přemýšlím o Hradci.Mluví se o něm moc dobře a pro mě není problém dojet.

janinice23 v Kladně operuje myslím Dr.Sirotek. Proč nezajdeš k němu? Pokud sleduješ diskuzi Zvětšení prsou Praha a okolí, tak tam myslím Zuzanka psala, že u něj byla na operaci. A ta má teda prsa ukázkový. K tomu jestli anatomy nebo kulatý, to je opravdu hrozně diskutabilní. Já mám kulatý implantát a prsa vypadají přirozeně. Přesto mě někdy napadane jak by vypadala s anatomy. Je pravda, že anatomický implantát je přiroznější. Některý doktor Ti ale řekne, že pokud dá kulatý a pod sval, tak že nahoře Ti ten sval ten implantát připlácne a ten kulatý potom udělá stejnou službu jako anatom. Když píšeš o Sanusu v Hradci Králové - http://www.sanushk.cz/, tak tam jsem na zvětšení byla, u Dr.Doskočila. Pokud bych se rozhodovala znovu, jdu opět do Sanusu.

arrow
profile_image
Martina19
od 4. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

janinice23 taky jsem chtěla kulaté ale pan doktor v Sanusu mi je na můj hrudník nedoporučil,tak mám anatomy týden po a jsem spokojená

arrow
profile_image
janinice23
od 26. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ela
Sirotka znám,ale není mi sympatický.Vím že jsi byla v Sanusu.Nemohla by jsi poslat foto?prosila jsem Martinu o heslo na rajče ale z nějakého důvodu mi ho nedala.tak děkuju předem

arrow
profile_image
Radoch
od 22. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Martina19

protože mám nástup ke stejnému lékaři a taky jsme se domluvili na anatomech,můžeš mi prosím poslat fotečky???Díky

arrow
profile_image
Sarau
od 1. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Radoch
já taky nástup ke stejnému lékaři-v září, anatomy dvorcem. Kdy jdeš ty?

Tak nevím, váhala jsem mezi kulatými a anatomickými a tohle mi to teda nijak neusnadnilo....

Teoretické výhody oválných implantátů jsou zřejmé - přirozenější tvar, měl by vytvářet lepší formu prsu u delšího hrudníku či lehce povislých ňader. Jejich nevýhodou je poměrně vysoká cena, musí být umístěny přesně, kapsa vytvořená pro implantát nesmí být příliš veliká – implantát by se mohl otočit. V praxi však vidíme, že i malý tlak mění oválnou formu na kulatou a veškerý efekt tak může být pouze minimální či dokonce žádný.

Alison každý doktor preferuje jiné implantáty. Některý kulatý, jiný anatomy. Anatomy vypadají přirozeněji na hrudníku-mají přirozenější přechod, kulatý jsou zase hezké v dekoltu, -ale nesmí být přehnaná velikost. Když se pootočí anatom, je to vidět podstatně víc než když se pootočí kulatý implantát. A pak babo, raď! Nejdůležitější je důvěra v doktora a nechat to na něm, že nám udělá hezká prsa. My samy si to na sobě představíme těžko, protože každý jsme jiný.

Tak to nevím. Chtěla bych radši kulatý. Ještě uvidím a domluvím se s ním..

Alison jestli jdeš ke Kufovi, tak ten asi dává raději kulatý implantáty.

Ela
A víš o někom, kdo u něj byl?Jak byl spokojený?Já jsem právě psala do jedný diskuze, a tam mi psal, že předběžně podle typu postavy co jsem napsala by mi dal anatomický 210-240 ml...

Alison ano, vím. Jedna holčina z diskuze - Hanina, u Kufy byla-nedávno a je spokojená. Dal jí myslím 275ml kulatý pod žlázu a řez má dvorcem.

fordanek
A ke komu jdeš?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené