arrow
profile_image
Kitty9
od 30. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tamara79:

arrow
profile_image
jolie1
od 3. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Tamara79: nevlní se ti?Nebo tebe Jolie?Na takové tělíčka tolik ml

Tami,tak mě teda slovo "tělíčko" neuráží, naopak, díky....nevlní se mi, jen první rok trošku, teď jen v předklonu a to minimálně, je možné, že je to tím, že spím na břiše nebo spíš na prsou(někde jsem četla, že to pomáhá proti tomu vlnění, ale nejsem si tím jistá, nejsem odborník a nikomu to nedoporučuji) každopádně jinak neusnu než tak jak spím, vlastně už ani nevnímám že je mám umělé a ani neberu na ně nějaký ohled...

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na jolie1: Však já to myslela hezky,přesně co píšeš jsem měla v úmyslu,právě zezačátku jsem měla taky trochu vlnění a rozležela jsem to na tom břichu.Mě by jen zajímalo,jestli by se to vlnění objevilo,kdybych dala Mentory.Myslím si ,že každé impl.jsou jinak tuhé.Občas uvažuji o 500ml,ale zatím jen ve snu asi,ale když se dívám na tvou fotku,tak by mě asi těch 450ml stačilo.Určitě ale bych zkusila ty Mentory.

arrow
profile_image
jolie1
od 3. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Tamara79: ...já mám ES právě proto, že se nevlní tak jako Mentory, jsi nespokojená s ES?

arrow
Neprodává v Bazaru

Ne ne,jsu spokojená.Ale moc holek si je nedává.Jsou krásně měkké.

Ahoj, chtěla jsem se zeptat k Mentorům...mám navrženy Natrelle, ale pořád si říkám jestli bych neměla zajít ještě na konzultaci k Vřeskému ( jinde než v Jičíně jsem nebyla ). Ten prý než s Mentory a Nagory nedělá.. Tami, jaký bys viděla u mě objem v Mentorech místo Natrelle implošů ? Sice mám pod prsama 74, ale mám jen 162 cm a kratší tělo - hrudník oproti pasu dost široký...ráda bych, aby mi prsa zakryla vystouplou prsní kost. Díky.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené